1
2
3

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:6
branky: 5. Matyáš Kronovetr, 8. Matyáš Kronovetr, 15. Martin Škorpa, 18. Marek Navrátil, 20. Ondřej Štefek, 39. Antonín Votava, 40. Matěj Jambor, 56. Matěj Jambor - 5. Mário Ozimý, 21. Vojtěch Bílek, 22. Matěj Vosátka, 30. Marek Matoušek, 31. Jaroslav Petrák, 49. Jaroslav Petrák; rozhodčí: Volodar Ilyk - Artem Zolotar; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Josef Šedivý 21 - Miroslav Kovařík 24; po třetinách: 5:1, 2:4, 1:1
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Tři fáze dnešního zápasu. První třetina, kde nám vyšlo vše. Hráli jsme jednoduše a pohodlně jsme skórovali. Druhá, tam jsme po tlaku soupeře a našich chybách dovolili soupeři se dotáhnout. Třetí, tam už to bylo hodně vyrovnané, nám se podařilo díky výbornému obrannému výkonu odskočit na dvě branky. V závěru soupeř hodně tlačil, ale Pepa v bráně nepustil nic. Zápasy jsou nesmírně vyrovnané a rozhodují opravdu maličkosti. Děkujeme soupeři, rozhodčím, pořadatelům a divákům za utkání.
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér): První třetina z naší strany strašná, o čem vypovídá i skóre za prvních 20 minut pak jsme se do zápasu vrátili, ale bohužel v rozhodujících momentech soupeř trestal z brejků a důrazu před naší bránou. Na druhou stranu my jsme nebyli schopni skórovat z tutovek ani při hře v šesti, třikrát cinkalo v zápase břevno soupeřové brány, takže odcházíme z Jižního města z prázdnou. Určite to od nás nebyl optimální výkon. Děkujeme soupeři za zápas.
Střely ve 3. části: 7:9
Ukončení 3. části
00 Vyrovnaný zápas končí lépe pro domácí.
47 Škorpa lehce naběhl do Kovaříka a proto je teď v péči zdravotníka.
38 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva na 2 minuty za hrubost
38 Vyloučen hráč #35 Marek Matoušek družstva na 2 minuty za hrubost
46 Matyáš Kronovetr lítá na hrotu jak motorová myška.
22 Bohemáci zkouší vyrovnat hrou v šesti.
05 Timeout
49 Lukáš Kafka vystřelil projektil směrem ke Kovaříkovi ale on si se střelou snadno poradil.
23 Zápas má s docházejícím časem slušnější a slušnější tempo.
02 Votava s Jamborem si poradili v situaci 2 na 1 a tak Chodov vede již o dva góly.
00 Hřiště potřebovalo péči a to v podobě utření povrchu od hlavního pořadatele pana Petřáně.
19 Votava získl na středu míček a prověřil Kovaříkovu masku.
56 Šedivý předvádí neskutečný monster save, který mohl s přehledem skončit v bráně Chodova.
49 Petrák se snad úplně zblánil a poslal míček do výka takovou ránou, že se míček zpět odrazil do hřište a v bráně nepobyl déle než milisekundu.
10 Další povedený zákrok nohou od Josefa Šedivého.
10 Petrák ihned vysílá velmi prudkou střelu směrem k Šedivému, který blokuje helmou.
06 Vyloučen hráč #72 Matyáš Kronovetr družstva na 2 minuty za blokování florbalky
51 Chdovská střídačka vypadá o poznání živěji než ta Bohemácká.
59 Petráň se snažil vymyslet trajektorii mezi hráči Bohemky, ale při druhém doteku s míčkem mu ho jeden ze soupeřů vypíchl.
34 Kronovetr palí tahem vedle.
50 Chodov opět v útočném deštníku.
47 Bílkovi ve výběhu sjela tažená.
35 Vyloučen hráč #21 Lukáš Vašíček družstva na 2 minuty za nedovolené vrážení
51 Sláma vytáhl dobrý blok.
21 Kafka z první minul o pár milimetrů konstrukci branky.
05 Bohemka vstoupila do 3. části vyhranou bulí.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 14:9
Ukončení 2. části
32 Jambor nádherně dorazil backhandem míček do brány po zblokované střele Škorpy.
46 Votava posílá Chodovský celek do jedngólového náskoku.
48 Zlesák vyslal z pozice obránce velmi jedovatou střelu se kterou si však Kovařík poradil znamenitě a to povedenou robinsonádou.
24 Po neúspěšné přesilovce se zápas hraje opět 5 na 5.
30 Chodov se postavil do přesilovkového deštníku a snaží se vymyslet cestu pro míček do soupeřovy kasy.
21 Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva na 2 minuty za sekání
42 Petráň vybojoval standartku výletem na soupeřovu polovinu.
10 Petrák vyslal neskutečnou pumelici k pravé tyči Chodovské brány.
07 Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva na 2 minuty za sekání
07 Škorpa sekal a tak se Bohemka postaví do přesilovky.
14 Šedivý maskou vystihl směr Vašíčkovy střely a připsal si tak velmi důležitý zákrok.
17 Grega spálil tutovou šanci, kterou mu velmi elegantně připravil Mario Ozimý.
07 Bílek rozmáčkl míček a proto musel být vyměněn (míček).
20 Kronovetr byl v hezké situaci na střelu ale míček mu projel těsně pod nohou.
59 Matěj Vosátka využil rozlítanosti Chodova a upravuje tak skóre na 5:3.
05 Šedivý vytáhl rychlý reflex proti rozběhlému Mariovi Ozimýovi
08 Bílek vymetl pavučiny hned 8 sekund po buly.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 11:9
Ukončení 1. části
37 Votavova formace předvedla svou šikovnost a poslala míček po nádherné kombinaci do prázdné branky.
30 Marek Navrátil si řekl proč nedat svůj první juniorský gól zrovna backhandem a poslal míček do Kovaříkovy svatyně.
56 Domácí si z neproměného nájezdu nic nedělali a hned v zápětí vstřelili povedenou branku.
37 Jambor měl příležitost proměnit trestné střílení ale balónek mus sjel z čepele.
03 Bezpalec senior byl v rohu až moc důrazný a Kyselka potřeboval ošetření od zdravotníka.
23 Melu před brankou Šedivého uklidnil Štefek O.
18 Petrák hodně nad.
33 Grézlovi míček uskočil za mantinel a proto mohl Chodov pohotově rozehrát a dát tak 3. gól utkání.