1
2
3

ACEMA Sparta Praha UNYP - Kanonýři Kladno 5:2
branky: 6. Štěpán Novák, 10. Matyáš Bláha, 17. Radek Drba, 32. Kosťantyn Šlosar, 55. Marek Cígler - 17. Jan Karel Matějka, 19. Dominik Horák; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Michal Norek 11 - Lukáš Hekl 40; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:0
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Nepodali jsme přesvědčivý výkon a není na místě se na nic vymlouvat. Chyběla nám poctivost a chuť hrát. Příště budeme na hřišti jiný tým. Děkujeme za utkání.
Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér): O zápasu rozhodla první třetina, kdy Sparta získala náskok 3:0, to pro nás bylo hrozně těžké obracet. Velká škoda, že jsme dneska opět nezrychlovali hru, a míčkem se často vraceli, navíc jsme dneska měli sebevědoměji řešit situace 1:1, tam jsme neměli scaning a touhu se prosadit. Pozitivni určitě je, že jsme drželi přijatelný počet obdržených branek, to potřebujeme i o víkend, ale potřebujeme náročnost na zrychlování hry.
Střely ve 3. části: 20:6
Ukončení 3. části
00 Poslední minuta třetí třetiny. Zvládne Kladno ještě srovnat? Nechme se překvapit.
57 Kladno jde do power-play.
56 Timeout
15 Sparťanští hráči nyní předvedli dva fatály po sobě.
11 Hekl vychytal Wertheima, který natáhl na středu hřiště.
30 Čermák ve sparťanském trojhelníku byl obrán o balónek.
48 Drba neuklidil žabičku do prázdné branky.
20 Horák nasadil gáje Andráškovi. Dneska to tady mezi nohami lítá teda.
03 Rozsévač trefuje tyč.
43 Kamarádská přihrávka od Špačka končí za mantinelem.
30 Čech promáchnul obrovskou příležitost na gól. Byl sám před brankou ale nahrávka byla asi moc prudká, aby dokázal zakončit kvalitně.
44 Frýba v obrovské šanci nepřekonal Norka. Měl to skoro do prázdné ale Norek to stihl za pět minut dvanáct.
53 M. Bláha vypálil jak z děla ale nad.
27 Čermákovi se výběh absolutně nepovedl a míček sotva dojel do rohu, kde ho sebral Fator.
00 Růžičkova střela byla zblokována. Škoda pro něj, byl v dobré pozici.
50 M. Bláha trefuje tyč při přečíslení 3na2.
26 Kladno přesilovku docela v klidné náladě přečkalo.
01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta a pokračuje v přesilovce.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 17:3
Ukončení 2. části
30 Andrášek zatím nejvíce ohrožuje branku Kladna.
26 Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva na 2 minuty za sekání
00 Andrášek ztratil balónek, když se chystal zatáhnout a vystřelit.
30 Zajímavý únik od Procházky, který si nakonec pokryl Norek a Procházka skončil na podlaze.
51 Cígler namasíroval protihráče v obranném rohu.
30 Sparta drží Kladno pod tlakem a kombinuje kolem poloviny hřiště.
20 Andrášek při návratu odebral čistě míček Kabourkovi.
43 Matějka nejprve zkoušel naivně nasadit gáje a poté Drba vyřešil rychlý brejk nekompromisně pod břevno.
39 Pleskač šikovně prostrčil do velkého brankoviště na Haise, který ale míček neusměrnil tak aby překročil brankovou čáru.
30 Hekl neskutečně vyčapal Havlinu, který už v podstatě mohl zvedat ruce a slavit, ale Hekl byl prostě proti.
36 Petráň přečetl rozehrávku Kladna jak knihu, ale jeho zakončení do pupku Hekla nebylo ideální.
08 Hais orazítkoval břevno.
02 Šlosar si počkal až se před něj postaví blok a následně ho trefil.
45 Krupička vyslal granát do útočného pásma přímo na čepel Pleskače. Ten následně ztratil míček.
30 Slušnej ťukec v podání Sparty. ,,Jen" ta finální fáze skřípe jak staré dřevěné schody.
30 Sparta se držela v tlaku až do faulu Drby, který svěsil závoru přes hokejku prothráče. Prostě sekání.
01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno, ale Sparta okamžitě vybojovala míček na své kejcy.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 8:4
Ukončení 1. části
48 Vyloučen hráč #66 Marek Cígler družstva na 2 minuty za sekání
48 Cígler při hašení svého fatálu krutě seknul protihráče.
10 Wertheim sám ze středu netrefuje branku. To byla jasná gólovka.
48 Cígler se snažil uhasit fatál a při tom seknul protihráče dost krutým způsobem.
40 Matějka prostřelil Norka na bližší tyč.
30 Kos nasadil šílený gáje.
47 Drba předvedl kvalitní a rychlý backchecking.
51 Střela M. Bláhy atakovala V.I.P. prostor.
17 Bomba z první od mantinelu nakonec skončila těsně za brankovou čárou. Nemáme VAR, ale rozhodčí byl velmi blízko a nikdo nemá pochyby, že by gól neměl platit.
06 Wertheim po chybě Petráně ubránil situaci 3na1 a pak si ještě udělal dobrý den z protihráče.
44 V. Bláha dal slušnou sekeru protihráči.
02 Rozhodčí neuznává gól pro Spartu, jelikož gólové situaci předcházel faul.
37 Krupička zkušeně zpracoval jak se říká "na kozy" a ohrozil branku Kladna.
38 Wertheim rozehrál bleskurychle standardku od mantinelu a Novák už to měl do prázdné relativně jednoduché.
45 Hekl vyhodil jen protihráči. Šváb ale tuto hrubici nepotrestal.
46 Holakovský netrefil prázdnou branku po geniální nahrávce Čermáka.
35 Krupička se pustil do tří hráčů, ale neuspěl v tomto těžkém úkolu.
24 Procházka obětavě vytřel svým tělem podlahu.
35 Šlosar z výběhu trefuje jen ruku gólmana Hekla.
01 Úvodní buly vyhrálo Kladno a ihned se dostalo pod pekelnej tlak Sparty, která hraje v domácí bouřlivé atmosféře.