1
2
3

BLACK ANGELS YONEX - PSN Tatran Střešovice 4:6
branky: 5. Tomáš Horák, 23. Matěj Lubas, 33. Tomáš Vinkler, 34. Ondřej Pecka - 8. Adam Kučera, 9. Lukáš Macháček, 39. Vojtěch Panuška, 53. Marek Hozman, 57. Adam Kučera, 60. Marek Hozman; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Martin Procházka 22 - Lev Kliment 9, Adam Draslar 10; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:3
Komentář hostů Menhart Jakub (Trenér): Zatím nám utíkají začátky zápasů. Věřím, že do dalších utkání vstoupíme lépe připraveni. Děkujeme divákům za výbornou atmosféru a soupeři za zápas.
Komentář domácích Zalubil Jakub (Trenér): Pro nás dobré utkání před skvělou diváckou kulisou ve Kbelích. O vítězi rozhodly naše neproměněné přesilové hry a třetí třetina, ve které jsme nenavázali na druhou třetinu. Děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu.
Střely ve 3. části: 9:14
Ukončení 3. části
59 Bleci inkasují při odloženém vyloučení do prázdné branky a Tatran tak vítězí po 60 minutách 6:4.
20 BA se v oslabení snaží vyrovnat ze všech sil.
36 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
36 Něco přes minutu do konce utkání si šel sednout i Robin Bělík za nedovolenou vzdálenost.
45 Bleci to zkouší bez Procházky v brance.
02 Timeout
02 Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva na 2 minuty za sekání
02 Bleci si 3 minuty před koncem zahrají přesilovku a stále tak živí naději na vyrovnání.
17 Tatran se díky nenápadné střele, kterou Procházka neviděl a Tatran se ujímá vedení.
48 Kocourek parádním blokem zastavuje útok hostí.
53 Hostující pětice teď ždímá Bleky na jejich polovině.
21 Tatran využil odloženého vyloučení a 8 minut před závěrečným hvizdem srovnává stav utkání.
42 Nebezpečnou ránu z hole BA si Draslar pohlídal.
20 Tatran se snaží vymyslet něco, co by platilo na domácího Procházku.
12 Kocourek trefil pouze masku tatranského Draslara.
23 Hra se postupně začíná přiostřovat a na obou stranách můžeme vidět tvrdé souboje.
43 Obrana Angels si připisuje 2 úspěšné bloky.
45 Brankář BA se roztáhl jak široký, tak dlouhý a opět svými zákroky deptá útok hostujících Střešovic.
10 Za domácím Procházkou zazvonila horní tyč, naštěstí pro Bleky se míček odrazil mimo brankový prostor.
00 Procházka drží vedení svého týmu parádními zákroky.
20 Sraženou střelu si v chumlu hráčů našel Procházka a lapil míček do svých rukavic.
10 Tatranští zvyšují aktivitu a chtějí vyrovnat skóre.
10 Další Procházkův zákrok.
30 Doležalovu prohazovačku zastavil jeden z hostujících hráčů.
50 I Martin Procházka si připsal první úspěšný zákrok poslední části a Bleci se vydali do útoku.
30 Po úvodní střele Bleků se na začátku třetiny míčku zmocnili hráči v červených dresech.
Zahájení 3. části
Střely ve 2. části: 8:7
Ukončení 2. části
50 Draslar na poslední chvíli zachránil Tatran.
11 Tentokrát byl i skvělý Procházka krátký na zakončení Panušky.
45 Procházka nadvakrát zachránil 2 famózními zákroky domácí Bleky.
49 Timeout
49 Střídání brankáře. Nový brankář #87 Adam Draslar družstva
49 Pecka překonal střelou na tyč hostujícího brankáře a vyhnal tak Lva Klimenta z branky.
19 Bleci jdou v druhé polovině zápasu do vedení díky ráně Vinklera.
15 Celek ze Střešovic se snaží dostat na polovinu domácích.
23 Šermířský souboj před domácí svatyní vyhráli Bleci.
30 Nebezpečný únik Tatranu zastavila obrana domácích.
30 Doležal při standartní situaci Angels mířil mimo.
35 BA šli do situace 2 na 1, ani tentokrát nemusel Tatran lovit míček ze své sítě.
23 Bleci se snažili prosadit, pozorný gólman hostů akci zabránil.
08 Lubas srovnává skóre a po 2 minutách je stav 2:2
20 Slosiarik při parádní akci nezamířil přesně.
40 Štyler z nájezdu nepropálil Draslara.
Zahájení 2. části
Střely v 1. části: 6:7
Ukončení 1. části
15 Závar před Procházkou uklidňuje obranný blok Bleků.
00 Ani tentokrát BLACK ANGELS nevyužili početní výhodu.
20 Projektil Robina Bělíka zblokován hostující obranou
01 Domácí Angels mají k dispozici další přesilovku.
00 Vyloučen hráč #5 Marek Hozman družstva na 2 minuty za blokování florbalky
50 Bleci se snaží vymyslet útočnou akci z vlastní poloviny.
55 Procházka bez problému kryl střelu Hozmana.
50 Tatran čeká na poziční chybu domácích.
52 I hostující se Soukup vrátil na hřiště a opět na obou stranách vyrovnané síly.
12 Na začátku 11. minuty se domácí vrátili do plného počtu.
12 Vyloučen hráč #44 Tobiáš Hejda družstva na 2 minuty za sekání
12 Hejda příliš tvrdě dorážel a sekl hostujícího brankáře a vysloužil si tak 2 minuty.
43 Pětice BA kombinuje na polovině soupeře.
06 Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva na 2 minuty za nesportovní chování
52 Vyloučen hráč #15 Vít Soukup družstva na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
37 Po vstřelení první branky zápasu Bleci i nadále kontrolují hru.
08 Tomáš Horák se uvolnil a vymetl pavučinky v hostující kleci.
53 Lubas zkoušel tečovat na hostujícím brankovišti, tatranský gólman byl pozorný.
31 Po standartce Angels si na své hole míček získali hosté.
21 Bleci si vystřídali a i nadále se drží na míčku.