(Svoboda)
  • 40 39:20
    Draci

FBC Draci Říčany - Panthers Praha C POWER 7:2
branky: 9. David Tománek, 18. Jakub Tabášek, 21. Vítězslav Špok, 26. Matyáš Pros, 34. Marek Honzák, 38. Matyáš Pros, 40. Marek Honzák - 1. Lukáš Tomeš, 26. Daniel Černý; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Richard Iltis; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:0
39:20 Timeout FBC Draci Říčany
39:20 GÓL FBC Draci Říčany! 7:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (7:2)
37:51 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (6:2)
35:34 Timeout Panthers Praha C POWER
35:34 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
33:06 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
25:29 GÓL Panthers Praha C POWER! 4:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #23 Daniel Černý, asistoval #72 Martin Kostřica (4:2)
25:18 GÓL FBC Draci Říčany! 4:1
22:02 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
20:20 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:1)
20:11 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za bránění ve hře
19:09 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kubeš družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za zvedání florbalky
17:01 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (2:1)
16:45 Vyloučen hráč #23 Daniel Černý družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
08:57 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #8 Václav Steinhaizl (1:1)
03:00 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nesportovní chování
00:05 GÓL Panthers Praha C POWER! 0:1
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #23 Daniel Černý (0:1)