4

3

8.

Panthers Praha C POWER - Florbal TJ Kobylisy B 6:5pn
branky: 12. David Kolář, 31. Martin Kostřica, 38. David Kolář, 43. Jakub Kurnas, 44. David Kolář, N Daniel Škvor - 8. Miroslav Kutil, 29. Petr Dohnal, 35. Daniel Havlíček, 35. Jakub Černohous, 38. Antonín Semerád; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 4:3
8 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #90 Daniel Škvor a vstřelil rozhodující gól (6:5).
8 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #28 Jan Pozler , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #36 Michal Karban , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #88 Ondřej Neužil , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #21 David Mühlbach , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #66 Martin Eckstein a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #28 Jan Pozler a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy B hráč #88 Ondřej Neužil a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #66 Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve třetí třetině - 8:12
43:54 GÓL Panthers Praha C POWER! 5:5
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #4 David Kolář bez asistence (5:5)
42:36 Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
42:21 GÓL Panthers Praha C POWER! 4:5
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #92 Jakub Kurnas, asistoval #66 Martin Eckstein (4:5)
37:54 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 3:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #71 Antonín Semerád, asistoval #21 David Mühlbach (3:5)
37:04 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:4
36:14 Vyloučen hráč #72 Martin Kostřica družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost
34:51 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #7 Jakub Černohous bez asistence (2:4)
34:22 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #15 Boris Nouzák (2:3)
30:27 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #72 Martin Kostřica, asistoval #36 Michal Karban (2:2)
28:08 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #44 Petr Dohnal bez asistence (1:2)
12:31 Vyloučen hráč #27 Miroslav Kutil družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za bránění ve hře
11:34 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:1
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #4 David Kolář, asistoval #92 Jakub Kurnas (1:1)
07:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 0:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #27 Miroslav Kutil, asistoval #88 Ondřej Neužil (0:1)