0

2

2.

Wizards DDM SO Praha 10 B - FBC Draci Říčany 7:8pn
branky: 8. Robert Smutný, 17. Tomáš Branžovský, 31. Lukáš Recht, 32. Robert Smutný, 36. Robert Smutný, 38. Lukáš Recht, 41. Tomáš Branžovský - 4. Vítězslav Špok, 9. Matěj Tabášek, 12. David Tománek, 13. Marek Honzák, 36. David Tománek, 44. Matěj Tabášek, 45. Vítězslav Špok, N Marek Svoboda; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Vávra ? - Evžen Kindermann ?; po třetinách: 1:4, 1:0, 5:3
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #25 Karel Smutný , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (7:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #23 Lukáš Tesařík , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #5 Vítězslav Špok a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:38 GÓL FBC Draci Říčany! 7:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (7:7)
43:38 GÓL FBC Draci Říčany! 7:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #49 David Tománek (7:6)
40:42 Timeout FBC Draci Říčany
40:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 7:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (7:5)
39:03 Vyloučen hráč #23 Lukáš Tesařík družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za hrubost
37:50 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 6:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #54 Lukáš Recht, asistoval #23 Lukáš Tesařík (6:5)
35:30 GÓL FBC Draci Říčany! 5:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:5)
35:15 Vyloučen hráč #11 Vít Kubů družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za blokování florbalky
35:03 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #16 Robert Smutný, asistoval #46 Tomáš Branžovský (5:4)
31:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #16 Robert Smutný bez asistence (4:4)
30:51 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 3:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #54 Lukáš Recht bez asistence (3:4)
19:44 Vyloučen hráč #17 Martin Petrov družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za opakované přestupky
17:24 Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
16:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #37 Vojtěch Židův (2:4)
12:20 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (1:4)
11:04 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:3)
08:57 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #37 Mario Dänemark (1:2)
07:35 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #16 Robert Smutný, asistoval #25 Karel Smutný (1:1)
03:27 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (0:1)