1

2

3.

FbŠ Bohemians B - OLYMP FLORBAL 2:3pn
branky: 3. Jakub Štěpánek, 40. Tomáš Kindl - 8. Matyáš Pechar, 25. Patrik Bělohlávek, N Tomáš Jirát; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Cimbálek ? - Jan Dvořák -2; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #11 Ondřej Dušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #96 Tomáš Jirát a vstřelil rozhodující gól (2:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #4 Martin Rossi a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #17 Hai Nguyen a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #18 Jakub Křivanec , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:50 Timeout FbŠ Bohemians B
44:36 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil #91 Jakub Šárka.
44:10 Timeout OLYMP FLORBAL
39:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #74 Tomáš Kindl, asistoval #16 Jakub Štěpánek (2:2)
35:30 Vyloučen hráč #25 Ondřej Klička družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
29:59 Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil #73 Jiří Beck.
24:42 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #73 Jiří Beck (1:2)
07:08 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #25 Ondřej Klička (1:1)
02:04 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #16 Jakub Štěpánek, asistoval #74 Tomáš Kindl (1:0)
01:55 Vyloučen hráč #54 Jan Herczeg družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání