2

1

3.

Panthers Praha C POWER - ACEMA Sparta Praha U23 B 6:5pn
branky: 16. Daniel Černý, 28. David Kolář, 32. Martin Eckstein, 37. Pavel Daněk, 40. Pavel Daněk, N Jan Kudela - 9. David Žďárský, 13. Jan Kos, 14. Adam Novák, 23. Adam Šimek, 32. Lukáš Veber; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 3 + Vojtěch Šafránek OS:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Roman Nový ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 3:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #18 Lukáš Veber , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #11 Jan Kudela a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #11 Patrik Černý a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha U23 B hráč #56 Adam Novák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #66 Martin Eckstein , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:45 Vyloučen hráč #52 David Polcar družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:21 GÓL Panthers Praha C POWER! 5:5
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #52 David Polcar (5:5)
36:27 GÓL Panthers Praha C POWER! 4:5
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #4 David Kolář (4:5)
31:38 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #18 Lukáš Veber, asistoval #56 Adam Novák (3:5)
31:26 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:4
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #66 Martin Eckstein, asistoval #23 Daniel Černý (3:4)
27:07 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:4
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #4 David Kolář, asistoval #6 Lukáš Tomeš (2:4)
26:35 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nesportovní chování
26:35 Vyloučen hráč #94 Vojtěch Šafránek družstva Panthers Praha C POWER - osobní trest
25:00 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
22:35 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #49 Adam Šimek, asistoval #14 Matěj Eisenkolb (1:4)
15:50 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:3
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #23 Daniel Černý, asistoval #34 David Ghali (1:3)
13:49 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #56 Adam Novák, asistoval #81 David Žďárský (0:3)
12:33 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #42 Matyáš Kopecký (0:2)
08:02 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #81 David Žďárský bez asistence (0:1)