9:1
    Miroslav ŘEHÁK
    (Švejda)

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Wizards DDM SO Praha 10 B 9:1
branky: 17. Richard Klíma, 26. Richard Klíma, 29. Ondřej Zelený, 33. Richard Kellenberger, 40. Ondřej Zelený, 43. Vojtěch Doucha, 44. Jiří Procházka, 44. Vojtěch Doucha, 45. Miroslav Řehák - 38. David Bouda; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Přibyl; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Záhora -1 - David Pazdírek ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 6:1
45:00 Komentář hostů Zdobinský Matěj (Trenér): Tento zápas byl fakt křečovitý. Chyběla tomu lehkost.
45:00 No tak tohle byl nejhorší výkon Wizards v historii. No tak hlavně že se mistr nezranil.
44:27 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 9:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #16 Jan Švejda (9:1)
44:27 Hráči SKV si teď z Wizardů dělají dobrej den.
43:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 8:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #81 Marek Paštika (8:1)
43:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #13 Jiří Procházka, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (7:1)
43:21 Všechno teď padá do prázdné kasy. No jo no, už to pro Wizardy nevypadá vůbec dobře.
42:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 6:1
41:53 Bouda místo toho aby vystřelil tak nabídl střelu Mudrákovi ale ten by netrefil ani dveře od stodoly.
39:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #5 Ondřej Zelený, asistoval #92 Tadeáš Doucha (5:1)
39:11 Teorie Vítka Kubů vypadala fakt dobře ale praxe se mu zase moc nevyvedla, trefil jenom blok SKV.
38:34 Zdobinský na pořadatelský stolek promluvil:"#dohráno". A já s ním souhlasím. Pamatujte si, vyprasit se před zápasem se nevyplatí.
37:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (4:1)
37:38 Nejdřív si Bouda udělal zoro kterým trefil blok, ale potom to tam doklepnul a je tady konečně první gól Wizards.
34:36 Mistr netrefuje prázdnou kasu. Během přestávky snil o hattricku ale ten dnes bohužel nebude. :(
33:24 Vyloučen hráč #81 Marek Paštika družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování florbalky
33:24 Velké dohady ohledně vyloučení. Smutný řiká hráči SKV aby si nepovídal s rozhočím a šel si sednout na trestnou lavici.
32:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #22 Jakub Záhora (4:0)
32:10 střela hráče SKV z výběhu našla přesně vingl.
31:39 Hráč s číslem 92 jde sám na brankáře a zapomene balónek za sebou.
30:52 Vyloučen hráč #13 Jiří Procházka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
30:00 Doufám že Wizards už něco konečně předvedou. Je to fakt strašný.
29:25 Hráči Wizards už spíše tak pobíhaj místo toho aby hráli florbal.
28:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 3:0
28:22 Hráč SKV si vyškolil nejdříve mistra a poté jednou rukou poslal balónek za záda Pazdírka.
26:15 Nevím co se stalo ale hráči Wizards jsou jak ze zpomaleného filmu. Hráči SKV si je zkušeně točí.
25:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #32 Pavel Hájek (2:0)
25:06 Nepokrytí hráče vedle brány a je tady druhá gól SKV.
24:36 Teoretik Kubů zatím říká svým spoluhráčům výbornou teorii ale praxi nenacházi.
22:43 S mistrovou střelou z půlky měl brankář SKV velké problémy.
21:42 Zdobinský od mantinelu střílí, ale balonék našel roh hřiště.
20:03 Bouda po nahrávce do prázdné brány nedává góla. Po KFC mu to fakt nechutná.
16:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #23 Richard Klíma, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (1:0)
16:05 Bouda a obrana fatál a SKV vyřešili situaci 3na1 na výbornou.
15:00 Komentář hráče Wizards David "Čouda" Bouda:"Máme tři obránce ale všichni jsou tlustý. To se fakt nedá."
12:35 Střely SKV vypadají jak soutěž ve svících. Líta to kamkoli jenom ne do brány.
11:31 Bouda v situaci 2na1 radši vystřelil do bloku místo toho aby přihrál Mudrákovi do prázdné brány.
10:28 Tenhle zápas je jak dělanej pro fanoušky defenzivního florbalu.
05:36 Mistr fantasticky uklidil balón z předbrankové prostoru. Spánek mu udělal fakt dobře.
03:29 Mudrák měl posazeného golmana SKV ale netrefuje kasu. Talpa!
02:38 Mistr po spánku o přestávce je jak za mlada, klasicky tam běhá jak hadr na holi. Mohl si dát
01:36 Mistr ultra fatál na posledním, ještě že útočník SKV je talpa a netrefil kasu.
00:56 Zdobinský:"Vemte ten balón a pojďte hrát ty vole"
00:01 Smutný vybojoval úvodní buly.
00:00 Mistrovy kecy naladili hráče Wizards k dobré náladě, tak doufáme že to tak bude vypadat i na hřišti.