2:0
    David BOUDA
    (Smutný)

Wizards DDM SO Praha 10 B - OLYMP FLORBAL 2:0
branky: 34. David Bouda, 43. David Bouda; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: David Pazdírek ? - Jan Dvořák ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:0
45:00 Komentář domácích Zdobinský Matěj (Trenér): Mistr běhal zase ze všech nejvíc. Naběhal zhruba 500km za zápas. Shatoo spálil všechno. Zápas byl stašnej a Mudrák zase nedal flus, kterej zabere v průměru 1-3 vteřiny.
42:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (2:0)
42:25 Bouda zkusil "hertlovku" tou trefil jenom pupek golmana, po odraženém balónu doklepnul míček do brány.
40:20 Mistr monster blok.
37:54 Timeout OLYMP FLORBAL
37:54 Z rozehrávky Olympu cinkla tyč.
35:08 Voltr sám na středu dostal balón, ten klasicky jenom promáchl.
33:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #28 David Bouda, asistoval #46 Tomáš Branžovský (1:0)
33:13 A je to tu! Bouda si s tím přestal hrát a je tady první gól zápasu!
32:23 Vyloučen hráč #63 Michael Svatoš družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za hrubost
32:23 Vyloučen hráč #28 Lukáš Voves družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
32:23 Z florbalu jsme se na chvíli přenesli do mma. Vypadalo to že Svatoš bude K.O.
30:49 Bouda teď předvedl svojí formu na hokejce "na Formana", měl by si s tím přestat hrát a dávat góly.
30:00 Komentář hráče  Wizards Vojtěch Židův:"Fakt hrozná hra nevím proč to pořád hrajou přes ten střed když jim to nikdy nevyšlo."
26:57 Hráč Olympu našel skulinku u tyče Pazdírkovi brány a ten měl co dělat aby to chytil.
25:39 Židův si už stěžuje na nulový pohyb jeho spoluhráčů. Evidentně myslí mistra.
23:43 Branžovský padá jak Vémola proti Véghovi.
22:44 Boudič sám na golmana po vzoru Branžovského taky nic nepředvedl.
19:24 Střídačka Wizards už je fakt hořká na Branžovského který palí další jasný gol.
17:10 Smutný vyslal Branžosvkého sám na bránu a ten potřetí v tomto zápase trefuje pupek golmana.
16:00 Hra zatím mastná neslaná.
15:00 Tak první třetina nic neukázala, uvidíme co hráči předvedou v druhé třetině.
13:10 Výborná rozehrávka o mantinely mohl završit gólem Branžovský ale trefil golmana zase do pupku.
11:05 Bouda ultra fatál na posledním naštěstí pro něj Olymp netrestá gólem.
09:49 Mudrák dostává seřváno od Zdobinského že si nejde pro balónek.
09:05 Olymp nemůže najít recept na zakletou Pazdírkovu kasu.
07:53 Svatoš to schytal do koulí. Řve jak pavián.
07:29 Olymp prověřil Pazdírka na bližší tyči ale ten chytá.
06:05 Mistr tam lítá jak hadr na holi ale nepomáhá to.
05:11 Zase Voltr v obraně a zase nepohlídaný hráč na středu.
04:07 Branžovský v situaci 1na1 si udělal kličku do hráče a ztratil. Talpa!
03:20 Voltr tam jezdí jak blázen, už sní o tom steaku v Liberci.
02:10 Mistrovská obrana Vašíček, Židův je fakt luxusní.
01:27 První golová šance pro Olymp ale trefuje se jenom tyč. Voltr si nepohlídal hráče u tyče.
00:01 Úvodní buly pro Olymp.
00:00 Mistr už má klasicky kecy a jde se na to.
00:40 Mudrák v akci 2na1 trefuje golmana do pupku.