12:0
    Štěpán SCHNEIDER
    (Tabášek)

FBC Draci Říčany - T.B.C. Králův Dvůr B 12:0
branky: 10. Vítězslav Špok, 11. David Tománek, 20. David Tománek, 23. Matěj Tabášek, 33. Václav Steinhaizl, 34. Filip Homola, 37. Václav Steinhaizl, 37. Ondřej Anýž, 38. Václav Steinhaizl, 39. Ondřej Kubeš, 41. Ondřej Zika, 44. Štěpán Schneider; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ? - Petr Eibl ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 8:0
43:55 GÓL FBC Draci Říčany! 12:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #92 Matěj Tabášek (12:0)
42:04 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
40:38 GÓL FBC Draci Říčany! 11:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #92 Matěj Tabášek (11:0)
38:57 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
38:57 Vyloučen hráč #80 Jan Podhorník družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za hrubost
38:43 GÓL FBC Draci Říčany! 10:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #10 Štěpán Schneider (10:0)
37:59 GÓL FBC Draci Říčany! 9:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #27 Ondřej Zika (9:0)
36:48 GÓL FBC Draci Říčany! 8:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #88 Jakub Blažek (8:0)
36:12 GÓL FBC Draci Říčany! 7:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #11 Ondřej Kubeš (7:0)
33:08 GÓL FBC Draci Říčany! 6:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Filip Homola, asistoval #25 Michal Strieženec (6:0)
32:15 GÓL FBC Draci Říčany! 5:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #8 Václav Steinhaizl, asistoval #49 David Tománek (5:0)
22:56 Vyloučen hráč #27 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
22:14 GÓL FBC Draci Říčany! 4:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:0)
19:58 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #10 Štěpán Schneider (3:0)
18:07 Vyloučen hráč #22 Filip Homola družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
10:29 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #33 Marek Svoboda (2:0)
10:08 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr B neproměnil #57 Daniel Škoula.
09:13 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (1:0)
01:38 Vyloučen hráč #34 Pavel Dvořák družstva T.B.C. Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání