2

0

2.

Florbal Team Sokol Nebušice - Tatran Střešovice B 6:5pn
branky: 8. Dávid Hriadel, 9. Lukáš Kášek, 19. Michal Smutný, 29. Juraj Lupač, 36. Michal Smutný, N Michal Smutný - 3. Jan Friedel, 14. Lukáš Petržilka, 24. Petr Introvič, 28. Petr Introvič, 34. Jakub Slavík; rozhodčí: Tomáš Grigar - Ondřej Černý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Fišer ? - Josef Špinka ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #84 Lukáš Petržilka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #96 Juraj Lupač a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč #10 Antonín Keprta , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Team Sokol Nebušice hráč #97 Michal Smutný a vstřelil rozhodující gól (6:5).
45:00 Zahájena trestná střílení
40:17 Timeout Tatran Střešovice B
36:46 Vyloučen hráč #12 Milan Černil družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za sekání
35:35 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 5:5
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #99 Lukáš Kášek (5:5)
33:42 GÓL Tatran Střešovice B! 4:5
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #29 Jakub Slavík, asistoval #25 Petr Introvič (4:5)
31:45 Vyloučen hráč #10 Antonín Keprta družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
28:00 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 4:4
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #96 Juraj Lupač, asistoval #12 Milan Černil (4:4)
27:24 GÓL Tatran Střešovice B! 3:4
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #25 Petr Introvič, asistoval #37 Tomáš Vahalík (3:4)
23:05 GÓL Tatran Střešovice B! 3:3
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #25 Petr Introvič, asistoval #29 Jakub Slavík (3:3)
21:49 Vyloučen hráč #97 Michal Smutný družstva Florbal Team Sokol Nebušice na 2 minuty za špatné střídání
18:01 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 3:2
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #97 Michal Smutný, asistoval #10 Jan Krejčí (3:2)
13:57 GÓL Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #84 Lukáš Petržilka, asistoval #21 Kryštof Jinek (2:2)
08:32 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 2:1
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #99 Lukáš Kášek, asistoval #97 Michal Smutný (2:1)
07:17 GÓL Florbal Team Sokol Nebušice! 1:1
Branku družstva Florbal Team Sokol Nebušice vstřelil #24 Dávid Hriadel, asistoval #96 Juraj Lupač (1:1)
07:08 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil #21 Kryštof Jinek.
02:28 GÓL Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #23 Jan Friedel, asistoval #25 Petr Introvič (0:1)