2:6
    Vojtěch HONZÁK
    (Zika)

FbŠ Bohemians B - FBC Draci Říčany 2:6
branky: 7. Jan Šubrt, 38. Jan Šubrt - 22. Matyáš Pros, 30. Marek Honzák, 33. Ondřej Kubeš, 39. Ondřej Kubeš, 43. Michal Strieženec, 44. Vojtěch Honzák; rozhodčí: Tomáš Grigar - Ondřej Černý; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Cimbálek ? - František Lerch ?; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:4
44:59 Zápas končí a nezbývá nic jiného než vítězi pogratulovat a domácím Bohemians poděkovat za oddřený výkon
43:31 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (2:6)
43:31 Prázdná branka se Bohemians moc nevyplatila,inkasují 2 góly do prázdné a rázem stav utkání vypovídá úplně o něčem jiném než v jakém se odehrával
42:43 GÓL FBC Draci Říčany! 2:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:5)
42:12 Timeout FbŠ Bohemians B
42:12 I Bohemians chce dát svým hráčům cenné rady a bere si timeout a možná ještě cennější odpočinek, přeci jen táhnou celý zápas v 9
42:05 Cimbi je odvolán z brány a Bohemians zkusí hru v 6
40:32 Cimbi opět vyráží téměř neviditelnou střelu
39:06 Timeout FBC Draci Říčany
39:06 A je to tady - Říčany si berou timeout, asi mají vítr z domácích
38:56 2 dělovky v podání Michala Koláře a střídačka Říčan se hrozí dalšího útoku Bohemians - mohli by pražští hráči ještě ohrozit
38:23 GÓL FBC Draci Říčany! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:4)
37:50 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Jan Šubrt, asistoval #70 Radek Mandík (2:3)
37:11 Další akce v podání bohemáckých útočníků, která bohužel nekončí gólem
36:20 Cimbi v brance doslova čaruje, chytá a posílá Kubu Šárku do útoku
34:17 Poslední gól Draky nabudil, dříve skleslí na lavičce, nyní s úsměvem na rtech, sice někdy používají zuby trošku víc než by museli, ale je to jen hra
32:30 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
32:30 Tal tohle nebyl gól do vitríny - taková žabička skočila za záda bohemáckého brankáře
29:37 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (1:2)
25:57 Cimbi opět v akci, i přes clonění Draků, míček chytá s naprostou jistotou
24:28 Nesouhra mezi hráči z Říčan působí menší rozladění na jejich střídačce a Bohemians se daří vytvářet si další akce i v oslabeních
22:57 Vyloučen hráč #18 Jakub Křivanec družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře
22:57 Kuba Křivanec jde k nám na návštěvu na trestnou, 2 minuty za bránění ve hře, Bohemians si už zvyká na hru ve 4
22:24 Domácí Bohemians jsou v 5, ani s touto přesilovkou si Draci z Říčan neporadili
21:24 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #34 Vojtěch Honzák (1:1)
21:24 Vyloučen hráč #16 Jakub Štěpánek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost
21:24 Bohemácká trestná teda nevychladne, tentkrát ji zahřeje Jakub Štěpánek na 2 minuty
18:08 Další souhra Mandík - Křivanec - ukázková, ale říčanský brankář je v pozoru
16:12 Cimbi si svým výkonem vysloužil uznání ze své střídačky a přezdívku "gekon" - skočil po míčku jako gekon po mouše
15:30 Přesilkova Draků pokračuje v druhé třetině, Bohemians se bude bránit, i když chvilkama to připomíná přesilovku Bohemians
14:37 Vyloučen hráč #91 Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za vysoká florbalka
14:37 Další přesilovka pro tým z Říčan
13:16 Šance měli Draci i oslabení Bohemians, ale ani tato přesilovka nepřináší změnu
11:16 Vyloučen hráč #22 Jan Šubrt družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
11:16 Rozhodčí mají dlouhou dobu zvednuté ruce, až nyní dostávají míček pod kontrolu domácí, mohou tedy přerušit hru a usadit na trestnou lavici Jana Šubrta za sekání
09:18 Tentokrát taková plašmuška, ale nečekaná a záludná z čepele Michala Koláře, brankář ji vytěsnil nohou
08:27 Dělovka od půlky Kuby Křivance, brankář vyráží helmou
07:22 Vyloučen hráč #8 Václav Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
07:22 První přesilovku budou mít domácí, uvidíme, zda dvouminutový odpočinek hráče z Říčan přinese další gól k dobru týmu Bohemians
06:01 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #22 Jan Šubrt, asistoval #27 Michal Kolář (1:0)
06:01 A je to tady, symfonie v podání Kolář Šubrt a Bohemians jde do vedení
05:00 Pátá minuta pryč, zatím utkání bez gólu. Ač tým, který vede tabulku je v početní převaze, Bohemáci mají krásné akce
02:41 Hráči Bohemians zdraví na dálku Tomáše Kindla do Benátek
02:01 Říčanksý tým má ve jméně "Draci", ale jako draci tu zatím bojují hráči Bohemians, perou se doslova o každý míček
00:01 Úvodní buly tohoto zápasu získávají Draci z Říčan