1

2

3.

Panthers Praha C POWER - TJ Sokol Královské Vinohrady C 3:4pn
branky: 15. Lukáš Tomeš, 38. Lukáš Tomeš, 43. Martin Kostřica - 15. Vojtěch Doucha, 36. Richard Kellenberger, 45. Tadeáš Doucha, N Dominik Záň; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #70 Tomáš Marhefka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #33 Dominik Záň a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #52 David Polcar a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #23 Richard Klíma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #36 Michal Karban , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C hráč #8 Pavel Doubek , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:25 Timeout Panthers Praha C POWER
44:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #93 Vojtěch Doucha (3:3)
42:41 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #72 Martin Kostřica, asistoval #34 David Ghali (3:2)
42:39 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
37:36 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #92 Jakub Kurnas (2:2)
36:28 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za špatné střídání
35:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #33 Dominik Záň (1:2)
19:52 Vyloučen hráč #6 Lukáš Tomeš družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
14:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #93 Vojtěch Doucha, asistoval #92 Tadeáš Doucha (1:1)
14:36 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:0
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #72 Martin Kostřica (1:0)