44
  • 44 43:55
    2

TJ Sokol Královské Vinohrady C - OLYMP FLORBAL 2:9
branky: 15. Viktor Vondra, 32. Gustav Ondrejčík - 2. Hai Nguyen, 5. Tomáš Jirát, 15. Matyáš Pechar, 15. Jan Herczeg, 27. Patrik Bělohlávek, 28. Matyáš Pechar, 36. David Nesnídal, 37. Patrik Bělohlávek, 39. Jan Herczeg; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Záhora -9 - Jan Dvořák -2; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:3
43:55 Vyloučen hráč #35 Matyáš Pechar družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
43:55 Olymp nejprve zkoušel matematické dovednosti rozhodčích, teď zas byl nakupovat prémiové sekačky Mountfieldu.
42:46 Vyloučen hráč #12 Ondřej Hájek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání
38:46 Timeout OLYMP FLORBAL
38:46 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:9
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #35 Matyáš Pechar (2:9)
36:27 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:8
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek, asistoval #83 Šimon Černý (2:8)
35:23 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:7
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #18 David Nesnídal bez asistence (2:7)
35:23 David Nesnídal skóruje a upravuje skóre na 2:7. Dalibor Nesnídal pracoval od roku 1981 se sklem jako rytec ve sklárně Moser. Dalo by se říct, že David touto střelou doslova vysklil všechny naděje golmana na zákrok. BA-DUM-TSSS.
31:36 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #64 Matěj Špaček (2:6)
31:36 Gustav Ondřejčík stahuje na 2:6. Gustáv Ondřejčík byl mimo jiné i bývalý slovenský fotbalista, který v dresu Bohemians nastřílel 7 gólů. Náhoda? Nemyslím si.
31:11 Vyloučen hráč #96 Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování florbalky
27:15 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:6
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar bez asistence (1:6)
27:15 Další branka, nyní skóruje Pechar. Opět spojení se známou českou osobnostní: Jiří Pechar (narozen v roce 1929) byl český estetik, filozof a literární teoretik. O několik desítek let navazuje na práci Matyáš Pechar, který na kariéru estetika po tomto gólu určitě navázat může.
26:17 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:5
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #81 Patrik Bělohlávek bez asistence (1:5)
26:17 A máme tu změnu skóre! Bělohlávek zdirigoval na třikrát odražený balónek do brány domácích. Navázal tak na práci známeho dirigenta Jiřího Bělohlávka, který pro vaši zajímavost založil Pražskou komorní filharmonii v roce 1984.
25:40 "To není moc výhoda", říká trenér hostí. "Ano, je", odpověděl rozhodčí.
22:13 Trend atraktivního florbalu nyní poněkud ustál, proto bych vás, diváky, chtěl informovat, že v 15:00 začalo MS biatlonu v Německu. Závod můžete sledovat na kanálu ČT Sport.
21:15 Famózní akce Olympu končí v zámezí.
20:25 Sokol nyní neodhadl výšku mantinelů, ale nebojte, zajíce chytil.
18:38 Atmosféra by se dala krájet nožem. Vinohradská lavička projevila svůj nesouhlas s bráněním standartní situace číslo 17 hostů.
16:12 První třetina nabídla všem 6 divákům v hale atraktivní a hlavně ofenzivní florbal plný nebezpečných akcí a osobních soubojů. Doufejme, že v tomto trendu bude zápas pokračovat.
14:58 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za bránění ve hře
14:55 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #54 Jan Herczeg, asistoval #17 Hai Nguyen (1:4)
14:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady C! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #64 Matěj Špaček (1:3)
14:25 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #35 Matyáš Pechar, asistoval #28 Lukáš Voves (0:3)
04:39 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát, asistoval #83 Šimon Černý (0:2)
03:53 Vyloučen hráč #92 Tadeáš Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání
01:00 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #17 Hai Nguyen, asistoval #35 Matyáš Pechar (0:1)