2

1

3.

Panthers Praha C POWER - BLACK ANGELS B U23 4:3pn
branky: 23. Michal Karban, 35. Lukáš Tomeš, 45. Vojtěch Šafránek, N David Kolář - 7. Tadeáš Velechovský, 13. Jaromír Sedmík, 20. Tadeáš Velechovský; rozhodčí: Václav Flek - Filip Bollardt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Kryštof Ivan Kasha ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #11 Jan Blažek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #36 Michal Karban , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #4 David Kolář a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #6 Jan Kalenda , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #23 Daniel Černý a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:31 GÓL Panthers Praha C POWER! 3:3
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #94 Vojtěch Šafránek bez asistence (3:3)
44:13 Timeout Panthers Praha C POWER
34:46 GÓL Panthers Praha C POWER! 2:3
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #23 Daniel Černý (2:3)
34:05 Vyloučen hráč #11 Jan Blažek družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání
31:03 Vyloučen hráč #11 Jan Kudela družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
22:06 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:3
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #36 Michal Karban, asistoval #66 Martin Eckstein (1:3)
19:57 GÓL BLACK ANGELS B U23! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #69 Jaromír Sedmík (0:3)
12:32 GÓL BLACK ANGELS B U23! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #69 Jaromír Sedmík, asistoval #6 Jan Kalenda (0:2)
09:46 Vyloučen hráč #66 Martin Eckstein družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
06:42 GÓL BLACK ANGELS B U23! 0:1
04:20 Dobrá střela hostů!
02:25 Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání