9:2
    Daniel ŠTERBÁK
    (Lang)

ACEMA Sparta Praha U23 B - Tatran Střešovice B 9:2
branky: 9. Jan Kos, 19. Šimon Špaček, 26. Matyáš Kopecký, 31. Matyáš Kopecký, 34. Matěj Eisenkolb, 37. Tadeáš Lang, 40. Matěj Eisenkolb, 42. Jan Kos, 43. Daniel Šterbák - 8. Jáchym Kareis, 25. Lukáš Měřička; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Čermák ? - Josef Špinka ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 6:0
44:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
42:59 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #80 Daniel Šterbák, asistoval #69 Tadeáš Lang (9:2)
41:14 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #49 Adam Šimek (8:2)
40:35 Vyloučen hráč #46 Patrik Kovářík družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za opakované přestupky
39:46 Vyloučen hráč #23 Jan Friedel družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
39:33 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #86 Matěj Eisenkolb bez asistence (7:2)
39:33 Eisenkolb vyběhl z trestné, ihned si získal míček a nádhernou střelou si získal další bod.
37:25 Vyloučen hráč #86 Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za nesportovní chování
37:25 Za nevhodné slovíčko si jde Eisenkolb sednout.
36:48 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #47 Šimon Špaček (6:2)
33:36 Golman Tatranu krásným zákrokem přerušil akci Sparty.
33:02 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #86 Matěj Eisenkolb, asistoval #42 Matyáš Kopecký (5:2)
33:02 Míček ladně políbil tyčku a uložil se ke spánku v brance Tatranu.
30:07 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #26 Jan Kos (4:2)
30:07 Sparta z buly přetlačila hru na půlku Tatranu a rovnou toho využila.
29:59 Poslední šanci zápasu měl Tatran, avšak míček končí za bránou.
28:47 Brankář Tatranu vytáhl z rukávu další trik a zastavil střelu Sparty.
27:43 Střela Tatranu, kterou Čermák likviduje.
25:59 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký bez asistence (3:2)
25:59 Po krásné akci domácích si Hrdinka dlouho na trestné neposeděl.
25:46 Vyloučen hráč #40 Karel Hrdinka družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
24:38 GÓL Tatran Střešovice B! 2:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #34 Lukáš Měřička, asistoval #21 Kryštof Jinek (2:2)
24:38 Dorážka Tatranu končí v brance Sparty.
20:18 Míček v hledišti
18:01 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #47 Šimon Špaček, asistoval #89 Jakub Ucháč (2:1)
16:12 Hra je velice zajímavá, ale lepší by bylo kdyby jste se přisli podívat osobně. Přikládám adresu haly: Lohniského 903, 152 00 Praha 5
08:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #74 Adam Kocián (1:1)
08:34 Domácí se saží vyrovnat postupným tlakem do branky a daří se jim to
07:38 GÓL Tatran Střešovice B! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #4 Jáchym Kareis, asistoval #97 Jakub Slavík (0:1)
03:11 Tatran v šanci, kterou Čermák výborně vyblokoval.
01:30 Veber po střele sklidi mírný potlesk publika.
00:01 Buly pro domací
00:00 Zdravím všechny příznivce dobrého florbalu. Provedu vás dnešním utkáním a vtáhnu vás do děje hry tak, že nepoznáte či jste doma nebo v hale.