0

0

0.

FBC Draci Říčany - BLACK ANGELS B U23 5:4pn
branky: 5. Marek Honzák, 6. Matěj Tabášek, 40. David Tománek, 41. David Tománek, N Vojtěch Honzák - 13. Jan Blažek, 17. Jakub Votruba, 23. Jaromír Sedmík, 45. Jaromír Sedmík; rozhodčí: Šimon Dubský - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:4 + Jaroslav Král OS; využití: 2:0; zásahy brankářů: František Lerch ? - Petr Pajer ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #46 Jan Bauman , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #8 Jaroslav Král , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #92 Jakub Votruba , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #92 Matěj Tabášek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #93 Jakub Tabášek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
44:58 Vyloučen hráč #91 Jaromír Sedmík družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za hrubost
44:43 GÓL BLACK ANGELS B U23! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #23 Adam Havránek (4:4)
40:47 GÓL FBC Draci Říčany! 4:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek bez asistence (4:3)
39:39 GÓL FBC Draci Říčany! 3:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek bez asistence (3:3)
38:40 Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS B U23 - osobní trest
38:40 Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání
38:40 Vyloučen hráč #8 Jaroslav Král družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za nesportovní chování
22:33 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (2:3)
20:17 Vyloučen hráč #7 Dominik Počta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
16:49 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #23 Adam Havránek (2:2)
15:58 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #92 Matěj Tabášek.
14:12 Vyloučen hráč #92 Jakub Votruba družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za hrubost
12:29 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #11 Jan Blažek, asistoval #23 Adam Havránek (2:1)
05:33 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #49 David Tománek (2:0)
04:50 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #27 Ondřej Zika (1:0)