2

1

3.

BLACK ANGELS B U23 - Wizards DDM SO Praha 10 B 8:7pn
branky: 1. Jakub Votruba, 8. Tadeáš Velechovský, 10. Jaromír Sedmík, 10. Jaromír Sedmík, 17. Tadeáš Velechovský, 32. Tadeáš Velechovský, 43. Tadeáš Velechovský, N Jakub Renčín - 3. Tomáš Branžovský, 12. Tomáš Branžovský, 20. Tomáš Pliska, 21. Tomáš Branžovský, 24. Lukáš Tesařík, 39. Tomáš Branžovský, 42. Filip Műller; rozhodčí: Dominik Hrubý - Ondřej Jícha; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Vít Svojše ?; po třetinách: 4:2, 1:3, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #23 Lukáš Tesařík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #99 Jakub Renčín a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #69 Daniel Kronďák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B U23 hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 B hráč #46 Tomáš Branžovský , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:35 Timeout Wizards DDM SO Praha 10 B
42:49 GÓL BLACK ANGELS B U23! 7:7
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #26 Daniel Ludvík (7:7)
42:06 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání
41:29 Timeout BLACK ANGELS B U23
41:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 6:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #28 David Bouda (6:7)
39:57 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Holický družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za nesportovní chování
38:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 6:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #15 Jan Vašíček (6:6)
31:51 GÓL BLACK ANGELS B U23! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #2 Zdeněk Holický (6:5)
28:40 Vyloučen hráč #45 Vít Voltr družstva Wizards DDM SO Praha 10 B na 2 minuty za vysoká florbalka
23:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #46 Tomáš Branžovský (5:5)
22:39 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za bránění ve hře
20:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #69 Daniel Kronďák (5:4)
19:54 Vyloučen hráč #4 Marek Hausmann družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za blokování florbalky
19:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #38 Tomáš Pliska, asistoval #7 Filip Műller (5:3)
16:35 GÓL BLACK ANGELS B U23! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #87 Michal Hora (5:2)
11:19 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 B vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #28 David Bouda (4:2)
09:29 GÓL BLACK ANGELS B U23! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:1)
09:02 GÓL BLACK ANGELS B U23! 3:1
07:19 GÓL BLACK ANGELS B U23! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #3 Tadeáš Velechovský, asistoval #92 Jakub Votruba (2:1)
02:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10 B! 1:1
00:30 GÓL BLACK ANGELS B U23! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #87 Michal Hora (1:0)