0

1

3.

SSK Future - Barrandov - Panthers Praha C POWER 3:4pn
branky: 18. Lukáš Klier, 29. Jaromír Lisa, 42. Jan Vašák - 15. Štěpán Andrle, 18. David Ghali, 21. Anna Bartušková, N Štěpán Andrle; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Martin Hruška ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #13 Ondřej Hněvkovský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #72 Martin Kostřica , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #14 Filip Šíma , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha C POWER hráč #7 Štěpán Andrle a vstřelil rozhodující gól (3:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SSK Future - Barrandov hráč #88 Lukáš Klier , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:53 Timeout SSK Future - Barrandov
41:53 GÓL SSK Future - Barrandov ! 3:3
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #91 Jan Vašák, asistoval #8 Jaromír Lisa (3:3)
28:13 GÓL SSK Future - Barrandov ! 2:3
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #8 Jaromír Lisa, asistoval #14 Filip Šíma (2:3)
20:14 Vyloučen hráč #23 Daniel Černý družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
20:06 GÓL Panthers Praha C POWER! 1:3
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #98 Matěj Špalek (1:3)
19:44 Vyloučen hráč #67 Karel Pernica družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za hra na zemi
18:12 Vyloučen hráč #11 Jan Kudela družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za špatné střídání
18:08 Vyloučen hráč #88 Lukáš Klier družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání
17:49 GÓL SSK Future - Barrandov ! 1:2
Branku družstva SSK Future - Barrandov vstřelil #88 Lukáš Klier, asistoval #99 Lubomír Nikolov (1:2)
17:40 GÓL Panthers Praha C POWER! 0:2
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #34 David Ghali, asistoval #23 Daniel Černý (0:2)
15:48 Vyloučen hráč #26 Petr Svojítka družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání
14:11 GÓL Panthers Praha C POWER! 0:1
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #7 Štěpán Andrle, asistoval #11 Jan Kudela (0:1)
13:03 Vyloučen hráč #14 Filip Šíma družstva SSK Future - Barrandov na 2 minuty za sekání