• 43 42:56
    2
    Ondřej ANÝŽ

FBC Draci Říčany - Florbal TJ Kobylisy B 10:5
branky: 5. Jakub Tabášek, 11. Jakub Tabášek, 16. Dominik Počta, 22. Ondřej Anýž, 22. Matyáš Pros, 24. Matyáš Pros, 33. Adam Lubina, 40. Dominik Počta, 42. David Tománek, 42. Dominik Počta - 15. Jakub Černohous, 17. Jan Pozler, 33. Ondřej Janata, 35. David Mühlbach, 40. Ondřej Neužil; rozhodčí: Marek Střída - Karel Kotyza; vyloučení: 6:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ?, František Lerch ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:3
45:00 Střely ve 3. části: 4:2
42:56 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
42:00 Naděje na vteřinu vysvitla, bohužel tento pocit netrval moc dlouho
41:33 GÓL FBC Draci Říčany! 10:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #93 Jakub Tabášek (10:5)
41:07 GÓL FBC Draci Říčany! 9:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (9:5)
39:44 GÓL FBC Draci Říčany! 8:5
39:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 7:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #57 Jakub Šteffel (7:5)
38:31 Vyloučen hráč #92 Filip Kobliha družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za bránění ve hře
36:15 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:57 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 7:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #21 David Mühlbach z trestného střílení (7:4)
34:57 Střídání brankáře. Nový brankář #13 František Lerch družstva FBC Draci Říčany
34:57 Krásný nájezd Davida Mlynského a kobyliská smyčka se utahuje
32:42 GÓL FBC Draci Říčany! 7:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #71 Adam Lubina, asistoval #5 Vítězslav Špok (7:3)
32:13 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #96 Ondřej Janata, asistoval #90 Jakub Černohous (6:3)
32:13 Proměněná šance Kobylis. Schyluje se k obratu?!
30:09 Vyloučen hráč #42 Jakub Batěk družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:01 Doufám, že v Kobylisy pevně věříte, protože výhra místního týmu bude vyžadovat doslova vánoční zázrak
30:00 Střely ve 2. části: 9:6
26:01 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hrubost
26:01 Známý hříšník Boris se v druhé polovině zápasu konečně dostavil na trestnou lavici
24:55 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:50 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (6:2)
23:30 Jakub Šteffel předvedl zákrok za který by se ani Mára Paleček nestyděl!
21:34 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (5:2)
21:04 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #25 Michal Strieženec (4:2)
20:53 Po zblokování průrazné střely Honzy Pozlera je hůl obránce říčan na 2 části
16:55 Vyloučen hráč #88 Ondřej Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za opakované přestupky
16:55 Kobylisy v oslabení po opakovaném provinění Ondry neužila, hosté nejsou spokojeni s verdiktem
16:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 3:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #28 Jan Pozler bez asistence (3:2)
15:43 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
15:01 První třetina je u konce a zápas nenabídl nic zajímavého. Doufejme, že další část přinese atraktivnější hru.
15:00 Střely v 1. části: 6:9
14:43 GÓL Florbal TJ Kobylisy B! 2:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #90 Jakub Černohous bez asistence (2:1)
10:40 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek z trestného střílení (2:0)
07:16 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
04:59 Vyloučen hráč #71 Adam Lubina družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
04:44 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (1:0)
00:38 Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání