2

5.

série

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:3pn
branky: 6. Viktorie Povolná, 14. Viktorie Povolná, 16. Viktorie Štiková, N Barbora Petra Hliboká - 7. Julie Blahníková, 20. Kateřina Vlachová, 21. Rozálie Štandová; rozhodčí: Filip Martinkovič - Matyáš Moller; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Lucie Viedemannová -3 - Anne-Marie Werner ?, ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #64 Kateřina Vlachová , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #31 Barbora Petra Hliboká a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #78 Julie Blahníková a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #31 Barbora Petra Hliboká a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #64 Kateřina Vlachová a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #31 Barbora Petra Hliboká , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #65 Rozálie Štandová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #26 Zlata Matějovičová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #78 Julie Blahníková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #20 Viktorie Povolná a vstřelil gól.
30:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
20:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #65 Rozálie Štandová bez asistence (3:3)
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Kateřina Vlachová, asistoval #47 Josefína Plachá (3:2)
18:52 Vyloučen hráč #25 Veronika Zikmundová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování florbalky
15:55 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #15 Viktorie Štiková, asistoval #19 Natálie Lavičková (3:1)
13:20 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #20 Viktorie Povolná, asistoval #15 Viktorie Štiková (2:1)
10:32 Vyloučen hráč #11 Sofie Šmídová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
06:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #78 Julie Blahníková, asistoval #65 Rozálie Štandová (1:1)
05:31 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #20 Viktorie Povolná, asistoval #5 Martina Müllerová (1:0)