• 30 29:25
    2
    Julie BLAHNÍKOVÁ

Wizards DDM SO Praha 10 - TJ Sokol Královské Vinohrady 2:0
branky: 12. Vanesa Vrbová, 29. Karolína Fořtová; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Lenka Valentová ? - Anne-Marie Werner ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:0
30:00 Ukončení 3. části
29:25 Vyloučen hráč #78 Julie Blahníková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
28:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Karolína Fořtová, asistoval #20 Vanesa Vrbová (2:0)
27:26 Dnes můžeme vidět krásné zákroky obou golmanek.
24:56 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
24:56 Zatím ve hře padají samé vyloučení, góly ale stále nepadají.
23:33 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
23:33 Vyloučen hráč #12 Ivana Pokorná družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
20:34 Vyloučen hráč #27 Kristýna Maninová družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za zvedání florbalky
20:34 Hráčkám domácích se otevírá šance gólu v podobě přesilové hry.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:44 Hráčky domácích zatím opětovně přestřelují branku hostí.
14:00 Naše nová tvář, golmanka SKV Anna Marie Wernerová si připisuje SKVělý zákrok.
11:46 Vyloučen hráč #6 Klára Bartáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zvedání florbalky
11:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #20 Vanesa Vrbová, asistoval #4 Karolína Fořtová (1:0)
11:06 Máme zde první gól utkání. Hráčka hostí Vrbová si podala golmanku domácích a střílí mezi nohy.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
07:07 Hra se přelévá ze strany na stranu, bohužel gól stále nepadl.
02:32 Hráčka domácích Linda Benešová svojí kličkou přes střed hřiště ohrožuje vlastní bránu, avšak Karolína Prošková celou situaci zachraňuje.
00:01 Dobrý večer, vítáme vás u dnešního online přenosu. Dnes nás čeká velmi zajímavé utkání mezi SKV a DDM Wizards Praha.