3

2

5.

Wizards DDM SO Praha 10 - FbŠ Bohemians B 3:2pn
branky: 6. Karolína Koucká, 6. Karolína Fořtová, N Anna Machová - 1. Kateřina Hutníková, 13. Barbora Sinkulová; rozhodčí: David Martenek - David Vondra; vyloučení: 1:1 + Václav Louda OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lenka Valentová ? - Karla Šnaiderová ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #9 Anna Machová a vstřelil rozhodující gól (3:2).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #87 Kateřina Hutníková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #23 Sofie Chocholoušová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #4 Karolína Fořtová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #72 Nela Radonská a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #23 Sofie Chocholoušová a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #17 Barbora Sinkulová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #83 Johanna Michálková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians B hráč #87 Kateřina Hutníková a vstřelil gól.
30:00 Zahájena trestná střílení
30:00 Ukončení 3. části
29:04 Vyloučen trenér Václav Louda družstva FbŠ Bohemians B - osobní trest
29:04 Vyloučen hráč #21 Viktorie Podoubská družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
12:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #87 Kateřina Hutníková (2:2)
11:38 Vyloučen hráč #5 Adéla Kosařová družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
05:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #4 Karolína Fořtová, asistoval #30 Linda Švejnohová (2:1)
05:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #38 Karolína Koucká (1:1)
00:22 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #72 Nela Radonská (0:1)