(Tillová)
  • 26 25:44
    2

FbŠ Bohemians B - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:0
branky: 8. Kateřina Hutníková, 16. Kateřina Hutníková, 16. Anna Vlčková, 21. Karolína Škopová, 24. Eva Ragačová, 26. Kateřina Hutníková; rozhodčí: Samuel Uhliarik - Kryštof Jech; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Natálie Kočová ? - Anna Marie Lišková ?; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:0
30:00 Ukončení 3. části
30:00 gg
30:00 A krásné utkání vyhrává tým Fbš Bohemians!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27:23 Kateřina Hutníková z týmu Fbš Bohemians si dnes vystřílela elegantní hatrick a dns domů určitě nepojede smutná ale s obrovským úsměvem na tváři
25:44 Vyloučen hráč #2 Stella Agáta Nesbitt družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za zvedání florbalky
25:33 GÓL FbŠ Bohemians B! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #2 Zoe Tillová (6:0)
24:21 A úžasnou střelu na branku Královských vinohradů posílá Eva Ragačová s asistencí Terezy Mozolové
23:57 GÓL FbŠ Bohemians B! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #32 Eva Ragačová, asistoval #26 Tereza Mozolová (5:0)
20:54 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #14 Karolína Škopová, asistoval #66 Viktorie Mašínová (4:0)
20:54 Karolína Škopová z týmu Fbš Bohemians totálně zabila Královské Vinohrady a střílí gol
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:22 gajdy dostala hráčka s číslem #2 z Královských Vinohradů
15:44 doslova vymetená branka Královských Vinohradů od hráček Fbš bohemians
15:35 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #94 Anna Vlčková, asistoval #26 Tereza Mozolová (3:0)
15:29 Fbš Bohemians střílí hned po sobě dva rychlé a velmi úspěšné goly
15:21 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #8 Johana Hacklová (2:0)
14:26 Vyloučen hráč #2 Stella Agáta Nesbitt družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
14:00 Přestřelka u braky Královských Vinohradů
12:33 drsný souboj u mantinelů končí faulem od Fbš Bohemians
10:25 s plným rozjezdem hned do začátku posílá tým fbš Bohemians na branku pár hlemýžďů
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:10 sekaní od Vinohradu
07:27 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #87 Kateřina Hutníková, asistoval #68 Tereza Jeřábková (1:0)
07:27 A branku Královských Vinohradů trefuje Kateřina Hutníková s číslem 87 a asistovala jí Tereza Jeřábková s číslem 68
07:02 Vidíme zde lehké sekání od Královských Vinohradu
04:54 Přerušení kvůli špatnému času vedle mě :-)
04:01 Kateřina Hutníková s číslem 87 střílí na branku Královských Vinohradů ale neůspěšně
02:05 Královské Vinohrady se velmi snaží ale tým Fbš Bohemians má zatím na vrch se svými střelami
00:41  a máme zde první zákroky od týmu fbš Bohemians