• 45 44:45
    3:12
    (Jungr)

1.FBC DDM Děčín IV B - Mocní Tuleni Podbořany 3:12
branky: 12. Dan Kubišta, 28. Vítek Dvořák, 37. Miroslav Beránek - 2. Jan Myška, 4. Jan Kučera, 5. Robert Sándor, 6. Michael Muselík, 8. Kryštof Danda, 11. Jan Kučera, 15. Ondřej Molcar, 35. Michael Muselík, 38. Jan Čermák, 41. Michael Muselík, 43. Ondřej Hanuš, 45. Robert Sándor; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Erik Demi; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Vojtěch Nygrín ? - David Švátora ?; po třetinách: 1:7, 1:0, 1:5
44:45 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:12
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #14 Robert Sándor, asistoval #12 Jan Jungr (3:12)
42:07 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:11
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #15 Ondřej Hanuš, asistoval #47 Jan Myška (3:11)
42:07 Ondřej Hanuš si teď napravil reputaci a zapsal se do zápisu i gólem. Chválíme
40:04 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:10
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #88 Jan Čermák (3:10)
37:03 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 3:9
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #88 Jan Čermák, asistoval #22 Michael Muselík (3:9)
36:43 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV B! 3:8
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #17 Miroslav Beránek, asistoval #2 Dan Kubišta (3:8)
34:40 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 2:8
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #22 Michael Muselík, asistoval #8 Ondřej Molcar (2:8)
31:41 Vyloučen hráč #69 Patrik Pořádek družstva 1.FBC DDM Děčín IV B na 2 minuty za sekání
27:27 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV B! 2:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #20 Vítek Dvořák, asistoval #2 Dan Kubišta (2:7)
27:00 Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za sekání
27:00 Ondřej Hanuš si opět šel sednout za sekání. Dle jeho slov je to kampaň...
17:18 Vyloučen hráč #15 Ondřej Hanuš družstva Mocní Tuleni Podbořany na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:18 Ukázkový bodiček Ondřeje Hanuše (138 cm) sejmul borce o dvě hlavy větší a to díky preciznímu využití nízkého těžiště.
14:56 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 1:7
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #8 Ondřej Molcar, asistoval #88 Jan Čermák (1:7)
11:17 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV B! 1:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV B vstřelil #2 Dan Kubišta, asistoval #19 Jan Oršl (1:6)
10:31 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 0:6
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #9 Jan Kučera, asistoval #29 Tomáš Kučera (0:6)
07:10 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 0:5
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #40 Kryštof Danda z trestného střílení (0:5)
05:19 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 0:4
04:41 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 0:3
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #14 Robert Sándor bez asistence (0:3)
03:37 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 0:2
01:33 GÓL Mocní Tuleni Podbořany! 0:1
Branku družstva Mocní Tuleni Podbořany vstřelil #47 Jan Myška, asistoval #23 Dat Pham Tien (0:1)