• 45 44:59
    6:4
    (Rabel)

FD Teplice B - FbK Prty Postoloprty 6:4
branky: 5. Karel Švíka, 12. Jan Koštoval, 21. Petr Janáček, 26. Lukáš Konárek, 44. Petr Janáček, 45. Jan Koštoval - 3. Jan Krebs, 4. Jiří Rajlich, 39. Jiří Rajlich, 42. Petr Bouček; rozhodčí: Vojtěch Beránek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:1 + Petr Bouček 4 + TT; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Weiss 12 - Karel Švíka 22; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 2:8
44:59 GÓL FD Teplice B! 6:4
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #13 Matěj Rabel (6:4)
44:01 Vyloučen hráč #69 Dan Becher družstva FD Teplice B na 2 minuty za bránění ve hře
43:44 GÓL FD Teplice B! 5:4
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #86 Petr Janáček, asistoval #17 Lukáš Konárek (5:4)
41:12 GÓL FbK Prty Postoloprty! 4:4
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #11 Petr Bouček, asistoval #68 Radek Hoffmann (4:4)
41:12 Vyloučen hráč #11 Petr Bouček družstva FbK Prty Postoloprty do konce utkání - technický trest
41:12 Vyloučen hráč #11 Petr Bouček družstva FbK Prty Postoloprty na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
40:31 Timeout FbK Prty Postoloprty
40:31 Vyloučen hráč #42 Pavel Váňa družstva FD Teplice B na 2 minuty za bránění ve hře
38:35 GÓL FbK Prty Postoloprty! 4:3
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #32 Jiří Rajlich, asistoval #39 Jan Krebs (4:3)
35:27 Timeout FD Teplice B
30:00 Střely ve 2. části: 16:2
25:24 GÓL FD Teplice B! 4:2
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #17 Lukáš Konárek bez asistence (4:2)
20:12 GÓL FD Teplice B! 3:2
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #86 Petr Janáček, asistoval #58 Jakub Derka (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 10:6
11:16 GÓL FD Teplice B! 2:2
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #8 Tomáš Langer (2:2)
08:14 Vyloučen hráč #39 Jan Krebs družstva FbK Prty Postoloprty na 2 minuty za hra rukou
04:50 GÓL FD Teplice B! 1:2
Vlastní branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #1 Karel Švíka (1:2)
03:59 GÓL FbK Prty Postoloprty! 0:2
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #32 Jiří Rajlich bez asistence (0:2)
02:37 GÓL FbK Prty Postoloprty! 0:1
Branku družstva FbK Prty Postoloprty vstřelil #39 Jan Krebs, asistoval #32 Jiří Rajlich (0:1)