9:9
    Lubor HANŽL
    ()

BK REAL ROUDNICE n/L B - FBC Vipers Most B 9:9
branky: 2. Ondřej Kára, 15. Dominik Petrus Whitehead, 20. Lukáš Kunt, 29. Lubor Hanžl, 30. Ondřej Kára, 36. Ondřej Kára, 37. Ondřej Kára, 38. Dominik Petrus Whitehead, 39. Ondřej Kára - 4. Daniel Matějovic, 10. Daniel Matějovic, 25. Matěj Zienert, 30. Ondřej Klíma, 35. Daniel Matějovic, 36. Matěj Zienert, 38. Daniel Matějovic, 39. Matěj Zienert, 45. Lubor Hanžl; rozhodčí: Jakub Lukeš - Josef Kubát; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Karel Cílek ? - Jaroslav Lachnit ?; po třetinách: 2:2, 3:2, 4:5
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
44:24 GÓL FBC Vipers Most B! 9:9
Vlastní branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #19 Lubor Hanžl (9:9)
43:14 Timeout FBC Vipers Most B
38:52 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 9:8
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #26 Ondřej Kára, asistoval #19 Lubor Hanžl (9:8)
38:27 GÓL FBC Vipers Most B! 8:8
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #21 Matěj Zienert, asistoval #7 Ondřej Klíma (8:8)
37:55 GÓL FBC Vipers Most B! 8:7
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #44 Daniel Matějovic, asistoval #7 Ondřej Klíma (8:7)
37:55 Klíma senzačním lobem přes celé hřiště a konstrukci střechy nahrává na třetí gól v oslabení, od stolku pouze smekáme stejně jako celá hala i soupeř.
37:31 Vyloučen hráč #13 Jakub Šteinz družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za hrubost
37:07 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 8:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #50 Dominik Petrus Whitehead, asistoval #26 Ondřej Kára (8:6)
36:13 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 7:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #26 Ondřej Kára z trestného střílení (7:6)
35:55 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 6:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #26 Ondřej Kára, asistoval #40 Marcel Holíček (6:6)
35:29 GÓL FBC Vipers Most B! 5:6
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #21 Matěj Zienert, asistoval #6 Jakub Križák (5:6)
34:27 GÓL FBC Vipers Most B! 5:5
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #44 Daniel Matějovic, asistoval #21 Matěj Zienert (5:5)
34:09 Vyloučen hráč #13 Jakub Šteinz družstva FBC Vipers Most B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Střely ve 2. části: 5:5
29:30 GÓL FBC Vipers Most B! 5:4
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #7 Ondřej Klíma, asistoval #44 Daniel Matějovic (5:4)
29:08 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 5:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #26 Ondřej Kára, asistoval #2 Mikoláš Malý (5:3)
28:58 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 4:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #19 Lubor Hanžl, asistoval #26 Ondřej Kára (4:3)
24:34 GÓL FBC Vipers Most B! 3:3
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #21 Matěj Zienert, asistoval #22 Jan Čech (3:3)
19:27 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 3:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #20 Lukáš Kunt, asistoval #26 Ondřej Kára (3:2)
15:00 Střely v 1. části: 6:9
14:52 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 2:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #50 Dominik Petrus Whitehead bez asistence (2:2)
09:01 GÓL FBC Vipers Most B! 1:2
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #44 Daniel Matějovic z trestného střílení (1:2)
07:48 Trestné střílení družstva FBC Vipers Most B neproměnil #44 Daniel Matějovic.
03:50 GÓL FBC Vipers Most B! 1:1
Branku družstva FBC Vipers Most B vstřelil #44 Daniel Matějovic, asistoval #29 David Čapek (1:1)
03:31 Vyloučen hráč #50 Dominik Petrus Whitehead družstva BK REAL ROUDNICE n/L B na 2 minuty za blokování florbalky
01:26 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L B! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L B vstřelil #26 Ondřej Kára, asistoval #33 Tomáš Bolf (1:0)