4:6
    Lukáš MUCHA
    (Bratschaedl)

FbC Jazzmani Žatec B Legendy - FD Teplice B 4:6
branky: 9. Ondřej Vít, 19. Jakub Janoško, 19. Tomáš Votava, 36. Adam Dvorský - 2. Lukáš Mucha, 6. Samuel Olexa, 15. Lukáš Mucha, 17. Tomáš Weiss, 44. Jan Karafiát, 45. Lukáš Mucha; rozhodčí: Jakub Lukeš - Josef Kubát; vyloučení: 1 + Adam Brunclík TDKU + 4 + Vladimír Hričoviny 4 + TDKU:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Sarič ? - Matyáš Desenský ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:11
44:47 Vyloučen hráč #99 Vladimír Hričoviny družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy do konce utkání
44:47 Vyloučen hráč #99 Vladimír Hričoviny družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy na 2+2 minuty za hrubost
44:04 GÓL FD Teplice B! 4:6
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (4:6)
43:29 GÓL FD Teplice B! 4:5
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #20 Tomáš Weiss (4:5)
41:28 Vyloučen hráč #90 Tomáš Votava družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy na 2 minuty za sekání
38:03 Vyloučen hráč #42 Pavel Váňa družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání
37:48 Vyloučen hráč #66 Adam Brunclík družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy na 2+2 minuty za nesportovní chování
37:48 Vyloučen hráč #66 Adam Brunclík družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy do konce utkání
35:09 GÓL FbC Jazzmani Žatec B Legendy! 4:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #10 Adam Dvorský, asistoval #90 Tomáš Votava (4:4)
30:00 Střely ve 2. části: 3:10
18:52 GÓL FbC Jazzmani Žatec B Legendy! 3:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #90 Tomáš Votava, asistoval #10 Adam Dvorský (3:4)
18:17 GÓL FbC Jazzmani Žatec B Legendy! 2:4
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #92 Jakub Janoško, asistoval #27 Ladislav Falbr (2:4)
16:41 GÓL FD Teplice B! 1:4
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #20 Tomáš Weiss bez asistence (1:4)
15:00 Střely v 1. části: 4:13
14:34 GÓL FD Teplice B! 1:3
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #42 Pavel Váňa (1:3)
08:05 GÓL FbC Jazzmani Žatec B Legendy! 1:2
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #7 Ondřej Vít, asistoval #27 Ladislav Falbr (1:2)
05:15 GÓL FD Teplice B! 0:2
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:2)
01:58 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání
01:31 GÓL FD Teplice B! 0:1
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #8 Tomáš Langer (0:1)