(Kopecká)
  • 35 34:04
    Kadaň

FBC Liberec - FBC DDM Kati Kadaň 3:2
branky: 7. Lucie Cidlinská, 13. Kateřina Jirsová, 35. Anna Vodhánělová - 6. Laura Nachtigallová, 10. Laura Nachtigallová; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Daniel Muchna; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Julie Marková 6 - Karolína Dřevová 15; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:0
36:00 Komentář domácích Hnídek Miroslav (Vedoucí): Dnes druhý zápas. Čekali jsme tuhý boj a doboře bránící soupeřky. To se potvrdilo. Naše hra nebyla již tak tuhá, ale popravdě jsme se roztříleli až v poslední třetině. Díky celé partě za oba zápasy a těšíme se na pokračování. Také děkujeme oboum dnešním soupeřům za vstřícnost s realizací dohrávek. Pěkný večer.
36:00 Střely ve 3. části: 2:9
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Po vyrovnaném zápase, rozhodl šťastný gól. Kadaň si v závěru již šanci nevytvořila. Pěkný zápas.
34:50 Kadaň je hnána dopředu početnými fanoušky.
34:10 Kadaň to zkouší bez gólmanky v šesti.
34:04 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
34:04 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #2 Anna Vodhánělová, asistoval #4 Valentina Kopecká (3:2)
34:04 Druhou šanci již Vodhánělová proměňuje.
33:42 Vodhánělová se ocitla v bgejku, ale gólmanku nepřekonala.
32:20 Hrdličková v dobré pozici, ale balónek ji sjel. Z protiútoku pokus Nesměrákové. Střela z velké dálky nebyla pro gólmanku moc nebezpečná.
31:32 Ze standardky vypálila Jirsová. Šibalská střela mířící pod horní tyč, ale dřevová vyráží.
30:56 Škodová prochází kolem dvou hráček, ale její střela je sražena vysoko nad.
29:27 Wienerová se napřahuje, ale balónek ji nesedl. Z následné rozehrávky střílí Cisdlinská.
28:01 Konečně je k vidění více střel na branku a tempo zápasu se zvedá.
27:20 Z protiútoku střelecký pokus Lucky Cidlinské.
27:01 Nedorozumnění v obraně Liberce. Marková zachraňuje.
25:25 Odpravého mantinelu střílí Nesměráková. Z velké dálky střela neměla razanci a Dřevová v klídku chytá.
24:18 Hartlové stříli z velkého úhlu. Dřevová s přehledem chytá.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 3:3
24:00 Ukončení 2. části
22:25 Pokus Kadaně z levé strany. Rosolová trefuje dobře postavenou Markovou.
22:10 Tuhý boj z obou stran. Náznaky šancí, dobré bloky, ale jen pramálo střel se dostane do ruk gólmankám.
20:10 Na druhé straně v šanci Krippnerová.
19:40 Liberec v další šanci, kterých má teď dost, ale chybí větší jistota v koncovce.
18:40 Cidlinská pěkně přenechala Škodové nabíhající z druhé vlny. Obrana KAdaně střelu zblokovala.
17:40 Jirsová křižně na Škodovou, která pálí z první těsně vedle tyče.
16:20 Krosovka Liberce jen prolétla planě brankovištěm.
15:40 Kadaň vypíchla balónek, ale Wienerová hasí.
13:49 Námaz Kadaně, ale obrana střelu Wienerové blokuje.
13:10 Liberec ve velkém tlaku. Balónky lítají kolem branky hostí.
12:44 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová, asistoval #17 Petra Škodová (2:2)
12:44 Ale z další šance už to tam padá. Jirsová bravo.
12:33 První šance v třetrině, ale Cidlinská pálí nad.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 3:6
12:00 Ukončení 1. části
11:00 Poslední minuta první části. Kadaň více střílí a zaslouženě vede. Liberec bude muset zvýšit aktivitu a více střílet.
09:43 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Laura Nachtigallová, asistoval #12 Lenka Rosolová (1:2)
09:43 Balónek zpoza branky nahozen do brankoviště. Nachtigallová zavěšuje k přední tyčce.
09:11 Škodová vysílá vpřed Kopeckou, ale ta přestřeluje.
07:34 Střelecký pokus Kadaně, MArková hravě chytá.
06:01 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #33 Anna Wienerová (1:1)
06:01 Liberci timeout prospěl a bleskově vyrovnává.
05:31 Timeout FBC Liberec
05:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Laura Nachtigallová, asistoval #16 Kristýna Benešová (0:1)
05:31 Liberec krátce po ubráněné přesilovce špatně střídá a Kadaň těchto zmatků využívá.
05:04 Přesilovka nevyužita, ale Kadaň v tlaku.
04:20 Šance Kadaně v přesilovce, ale střela zablokována.
03:26 Kadaň na rozehrávce nejistá. Liberec podruhé zachycuje balónek a Škodová s Wienerovou jdou dvě na jednu.
03:01 Vyloučen hráč #9 Kateřina Schwarzová družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
02:39 Průnik Schwarzové, ale balónek končí za brankou.
01:48 Šance Kadaně. Střela zablokována Cidlinskou.
00:30 Rychlé střídání na straně Kadaně a první šance Liberce. Wienerová minula balónek ve slibné pozici.
00:01 Buli pro Kadaň.