6:5
    Petr MAŠEK
    (Pánek)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Štíři Č. Budějovice 6:5p
branky: 2. František Blažek, 5. Martin Pánek, 12. Jiří Šrámek, 16. Martin Pánek, 55. Martin Pánek, 65. Petr Mašek - 14. Dominik Vlček, 23. Petr Žáček, 27. Tomáš Brožek, 49. Lukáš Froněk, 55. Matyáš Sirotek; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 142; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Martin Hanousek 17; po třetinách: 4:1, 0:2, 1:2, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 3:3
64:59 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #79 Martin Pánek (6:5)
63:03 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:34 Vyloučen hráč #79 Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování
58:49 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:21 Situace se na hřišti s ubývajícícím hracím časem začína vyhrocovat.
56:58 Šrámek prověřil Hanouska další střelou.
54:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #75 Tomáš Brožek (5:5)
54:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #39 Petr Mašek (5:4)
53:26 Budějovice v plném počtu.
52:30 Znojmo mělo hned několik šancí.
51:26 Vyloučen hráč #22 Matyáš Sirotek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
48:54 Piskáčkova střela končí blokem.
48:19 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #16 Lukáš Froněk, asistoval #17 Dominik Vlček (4:4)
47:25 Vyloučen hráč #88 Bohumil Piskáček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení
45:46 Mašek na Šrámka, ten svojí střelou zaměstnal Hanouska.
44:43 Bauerův dálší skvělý zákrok!
42:22 Oba týmy stihly předvést hned několik akcí, ani jedna z nich však nepřinesla gól.
40:01 Buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
38:37 Hanousek předvádí dobrý zákrok.
36:55 Na míčku hosté.
34:12 Kouba si projel hřiště, jeho střela ovšem míjí brankový prostor.
33:10 Vlček v šanci prověřit Bauera, jeho střela končí mimo hřiště.
32:07 Znojemští zatlačili na budějovickou bránu hned několika rychlými protiútoky, žádný však nezměnil skóre.
28:53 Znojmo opět v plném počtu.
28:18 Gólová šance ve spolupráci Nováka s Blažkem končí mimo bránu Budějovic.
26:53 Vyloučen hráč #44 Vít Bárta družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky
26:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #22 Matyáš Sirotek (4:3)
25:55 Blažek střílí, Hanousek připraven.
23:09 Šrámek si našel Maška na středu, ten zakončil střelou z první.
22:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #21 Petr Žáček, asistoval #79 Matyáš Kouba (4:2)
21:01 Pánkova nebezpečná střela po nahrávce Přibila, pro Hanouska žádný problém.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny tentokrát pro Znojmo.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
18:44 Bauer předvádí skvělý zákrok.
17:31 Další šance Přibila, trefuje Hanouska.
16:53 Brožek posílá jedovatou střelu z půlky.
15:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:1)
13:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Dominik Vlček, asistoval #16 Lukáš Froněk (3:1)
13:38 Vyloučen hráč #14 Petr Číhal družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
13:18 Chyběl cenťáček a Přibilova střela by skončila za zády Hanouska.
11:32 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #8 David Přibil (3:0)
10:06 Číhalova jedovatá střela od mantinelu končí v rukou Hanouska.
09:08 Sirotek unikl na bránu Znojma, míček se odrazil od konstrukce a končí mimo.
08:04 Koubova střela končí mimo hřiště.
07:02 Matějček zkusil  vystřelit, trefuje blok.
04:41 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
04:41 Pánek to vzal na sebe a jeho střela končí v síti Budějovic.
03:28 Vyloučen hráč #81 Jiří Koklar družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
01:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #14 Petr Číhal (1:0)
00:50 Zápas nám ještě ani zdaleka nezačal a Vlček ve snaze střílet na znojemskou bránu odbíhá na střídačku s florbalkou na dvě půlky.
00:01 Úvodní buly pro hosty.