5:7
    Michal MATĚJČEK
    (Sirotek)

Kanonýři Kladno - FBC Štíři Č. Budějovice 5:7
branky: 5. Jan Karel Matějka, 8. Marek Veselý, 32. Jakub Bohuslávek, 44. Martin Krejčí, 44. Jakub Bohuslávek - 21. Tomáš Hanák, 31. Matyáš Sirotek, 38. Dominik Vlček, 46. Daniel Drobiš, 52. Matyáš Sirotek, 57. Tomáš Hanák, 60. Michal Matějček; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 21 - Josef Macek 13; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:56 Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
59:50 Hanák si udělal z domácích kužele a skoro si poradil i s Frühbauerem.
59:02 Matějček i když trošku se štěstím trefuje práznou branku.
59:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #22 Matyáš Sirotek (5:7)
58:01 Kladno v šesti.
58:00 Timeout Kanonýři Kladno
56:42 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák z trestného střílení (5:6)
56:42 Hanák si položil golmana a s jistotou proměňuje. Hosté poprvé v zápase vedou.
56:09 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
55:52 Matějček šel sám na Frühbauera, ten předvedl neskutečný zákrok.
54:50 Prudil z výběhu trefije tyč.
52:53 Strouhalovo nahození z vlastní poloviny si pohlídal Frühbauer.
51:02 Sirotek proměňuje přesilovou hru a máme zase srovnáno.
51:01 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:5)
50:03 Vyloučen hráč #99 Ľuboš Šefčík družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
50:03 Šefčík stáhl k zemi Hanáka, což znamená další přesilovou hru hostů.
49:04 Frühbauer skvěle zakročil proti střele Sirotka a drží hubené kladenské vedení.
46:50 Důležitý blok Spurného, do protiútoku vyráží Novák.
45:56 Drobiš od mantinelu prostřelil domácího golmana, stav 5:4.
45:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #79 Matyáš Kouba (5:4)
45:00 Froňkův pokus zneškodnil Prudil.
43:52 Bohuslávek si na brankovišti mazácky poradil s Mackem. Kladno odskakuje na rozdíl dvou branek.
43:51 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #14 Tomáš Chroust (5:3)
43:19 Stůjova nahrávka na Krejčího a přesná rána na zadní tyč znamenají vedení domácího celku.
43:18 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #26 Martin Krejčí, asistoval #11 Matěj Stůj (4:3)
42:30 Další z mnoha bloků hostů, tentokrát se o něj zasloužil Kouba.
41:48 Bohuslávek z rozehrávky od mantinelu míjí.
40:40 Janda ze vzduchu trefuje blok.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 5:10
39:59 Veselý orazítkoval pouze tyč.
39:10 Janda vyhrál ve sprintersém souboji, přihrál na Šimečka, ale gol nepadl.
37:59 Vlček zavěsil do šibenice a máme opět srovnáno.
37:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #97 Vít Strouhal (3:3)
37:56 Hosté mají k dispozici rozehrávku z velkého brankoviště.
34:11 Pfaur v šanci pouze do připraveného Macka.
32:38 Drobiš prostřelil Krejčího, ale Frühbauer jeh ostřelu vyrazil.
31:23 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #70 Vojtěch Novák (3:2)
31:23 Domácí rychle odpovídají zásluhou Bohuslávka.
30:26 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #40 Daniel Drobiš (2:2)
30:26 Sirotek využívá přesilovou hru a srovnává stav utkání.
30:20 Brožkův pokus blokuje Pfaur.
28:33 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:33 Přesilovou hru si vyzkouší také hosté z Budějovic.
28:05 Strouhal od půlky přetřeluje.
24:47 Šimeček od půlky zkusil překvapit Macka, ten si s jeho střelou poradil.
23:38 Frühbauer vyslal dlouhým výhozem Nováka, ten si položil golmana, ale trefil tyčku.
21:28 Mohlo být srovnáno. Pohotový Frühbauer vyškrábl míček z brankové čáry.
20:46 Hanák se i přes faul od stůje prosadil a snižuje skore.
20:45 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #75 Tomáš Brožek (2:1)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:40 Chroustovu střelu od mantinelu kryje Macek.
18:25 Nedůraz v kladenském brankovišti mohl potrestat Sirotek, ale nestalo se tak.
16:32 Akci hostů 2 na 1 zastavuje Novák fotbalovým odkopem.
15:25 Sirotkovu střelu od mantinelu zblokoval Prudil.
14:44 Hanák velmi aktivní na útočné polovině. Jeho střelu na poslední chvíli zblokoval Veselý.
12:45 Veselý s Chroustem si dávali u míčku přednost, nakonec střela prvního jmenovaného končí za mantinelem.
11:31 Čika sám proti Mackovi, ale minul bránu.
09:50 Bohuslávek prověřil hostujícího golmana, ten se štěstím chytá.
07:41 Chroust neuspěchal rozehrávku, počkal si na nabíhajícího Veselého, který zvyšuje na 2:0.
07:40 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #95 Marek Veselý, asistoval #14 Tomáš Chroust (2:0)
07:00 Holý v šanci, Frühbauer špičou boty vykopává.
05:58 Šefčík z rozehrávky trefuje zakleknutého Koubu.
04:50 Krejčí našel před brankou Matějku, který si připisuje premiérovou trefu mezi muži.
04:49 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karel Matějka, asistoval #26 Martin Krejčí (1:0)
02:50 Hanák si zkušeně poradil se dvěma obránci, zakončení bylo nepřesné.
02:30 Štíři v oslabení nepůjčují míček domácím a ukrajují důležité vteřinky z trestu Camrdy.
02:03 Vyloučen hráč #39 David Camrda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
01:50 Faul na Matějku a uvidíme první vyloučení.
00:43 V první větší šanci se objevil Hübner, bohužel pro něho byla jeho střela nepřesná.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává Kladno.