2
    Jakub ŠVELBL
    opakované přestupky

FBC Letka Toman Finance Group - BUTCHIS 6:8
branky: 4. Daniel Filip, 13. Dominik Hubl, 42. Dominik Hubl, 43. Simon Georg Mahla, 51. Dominik Hubl, 60. Vojtěch Blana - 8. Petr Brautferger, 33. Jan Wald, 35. Petr Brautferger, 38. Petr Novotný, 40. Matyáš Kalina, 52. Matyáš Kalina, 54. Šimon Pavlíček, 57. Petr Brautferger; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Petr 31 - Jan Hlinák 20; po třetinách: 2:1, 0:4, 4:3
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:14 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:8
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #9 Daniel Filip (6:8)
59:09 Vyloučen hráč #71 Jakub Švelbl družstva BUTCHIS na 2 minuty za opakované přestupky
58:19 Domácí to ještě zkouší bez golmana, čas je ale neúprosný.
57:28 Bohužel domácím se nepodařio navázat na první část třetí třetiny a hosté už kontrolují utkání.
56:56 GÓL BUTCHIS! 5:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger bez asistence (5:8)
56:51 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
53:26 GÓL BUTCHIS! 5:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #25 Jakub Slavík (5:7)
52:49 Než jsem to stihl dopsat hosté se ujímají vedení. A na tahu jsou opět domácí. Ale jde vidět, že hostý tento gol velmi nabudil. Oba týmy posílají na hrací plochu nové pětky.
51:41 GÓL BUTCHIS! 5:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #31 Petr Brautferger (5:6)
51:07 Výborně Hubl, krásná střela do protipohybu golmana a domácí srovnávají skore. Tak jak v druhé třetině hráli poměrně tragicky se dokázali do třetí části zvednout a teď to jsou hosté, kdo tahá za kratší konec.
50:03 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #73 Martin Sedláček (5:5)
48:02 Backhendová střela od Sedláčka, která ale šla mimo bránu. O další domácí střelecký pokus se pokusil Vojáček, ale ani tato rána nenašla branku. Pozitivní je, že se domácí ubranili.
47:44 Místo, aby domácí pokračovali v tlaku, budou muset se bránit dalšímu oslabení. Tady mají hosté skvělou příležitost na odskočení. Kalina měl obrovskou šanci, ale Petr spolu s obránci drží.  Blana míří vpřed, ale vypadá to, že bude tahat jen čas.
46:00 Vyloučen hráč #73 Martin Sedláček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
42:45 Tomu říkám vstup do třetí části. Hanzlík krásnou přihrávkou přes šíři hřiště našel volného Mahlu, a ten z první nedal golmanovi hostí šanci. V další šanci Filip(Letka) tentokrát Hlinák kryje. Hosté mi příjdou lehce zatažení. Možná je smršť golu zaskočila, toho by mohli domácí využít a vyrovnat skore.
42:23 Domácím se povedlo vstřelit rychlý gol, ale stále o dva prohrávají.
42:20 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #18 Simon Georg Mahla, asistoval #7 Tomáš Hanzlík (4:5)
41:03 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #22 Jan Vojáček (3:5)
40:14 Oba týmy zatím ještě ve čtyřech.
40:01 Vzhůru do třetí části. Domácí by se potřebovali dostat rychlým golem do zápasu, zda se jim to povede, uvidíme za pár okamžiků.
40:00 Střely ve 2. části: 5:16
39:59 Hráči na hřišti se více soustředí na souboje, než na hru. Hlavně spíše domácí. Hosté toho využívají a odskakují na rozdíl tří branek.
39:34 GÓL BUTCHIS! 2:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #4 Adam Drastich (2:5)
38:35 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
38:35 Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
38:34 A opět Hubl, tentokrát přihával před brán kde si sbíhal Sedláček, ale jeden z obránců stihl vložit svou hůl.
37:14 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #4 Adam Drastich (2:4)
36:10 Hubl(Letka) měl velkou možnost na vstřelení golu. Sice vymíchal jednoho obránce, ale na druhého už bohužel byl krátky.
35:28 Domácí nám toho v druhé části směrem dopředu nic nepředvedli a bohužel zaslouženě se hosté ujímají vedení.
34:23 GÓL BUTCHIS! 2:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #31 Petr Brautferger, asistoval #44 Petr Novotný (2:3)
34:23 Obrovská šance pro Letku. Hranický trestuhodně netrefil poloprázdnou bránu.
32:50 GÓL BUTCHIS! 2:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #88 Jan Wald, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:2)
32:20 Hanzlík chtěl vypíchnout míček, který skákal uprostřed, nakonec se ho zmocnil jeden z obránců hostí.
30:10 Zatím se domácím nedaří udržet na polovině soupeře. V druhé části je mnohem aktivnější tým hostí.
27:30 Domácí se pokouší vysmlet směrem něco do předu. Blan(Letka) měl možnost, ale netrefil velmi vysoký míček od Mahly.
25:50 Hosté navyužili přesilovou hru, domácí skvělé odbránili, ale stojí je to určitě dost sil.
25:35 Opět výborně Petr jako zeď nadvakrát zasahuje. A drží domácí při dalším oslabení.
24:10 Vyloučen hráč #18 Simon Georg Mahla družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
24:02 Hosté zatím v šesti, budou možná hrát další přesilovou hru.
23:07 Domácí měli štěstí, že Pecha nesthihl přihrávku do běhu, kterou nezpracoval. Už by šel sám na domácího golmana. A opět skvělý Petr, maskou vyrazil. Zatím jsou hosté mnohem aktivnější.
21:30 Střela od Vondrušky(Butchis) rozvinila síť, ale pouze boční. Neuvěřitelný zákrok od domácího golmana Petra, neskutečně se stihl přemístit a zabránil jistému golu.
20:02 Úvodní buly druhé části vyhrál tým hostí a hosté mají pořád minutu přesilové hry.
20:00 Střely v 1. části: 9:12
19:16 Vyloučen hráč #87 Jakub Košarišťan družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
18:39 Prakticky v momentě kdy skončil trest domácích naskočil na trestnou hráč hostí a Letka může využít tuto přesilovku ve svůj prospěch. Konečně se usadili v útočné třetině, ale míček jim stále odskakuje.
17:08 Vyloučen hráč #14 Tomáš Vondruška družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování florbalky
16:05 Hosté mají k dobrou přesilovou hru. Domácí zatím odolávají. Obránci si to zatím dávají mezi sebou. ALe už se Pecha pokusil o střelu.
15:10 Vyloučen hráč #15 Ondřej Čech družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
14:03 Krásná spolupráce, tentokrát v opačném pořadí. Filip nahrával, před bránu na Hubla a ten poslal střelu pod horní tyč, kde golman hostí neměl šanci.
12:52 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #9 Daniel Filip (2:1)
12:26 Hublova střela byla z otočky vyražena golmanem hostí a bylo to maskou.
10:22 Standardní situace z velmi nebezpečné vzdálenosti pro domácí tým. Vojháček to napálil do zdi a rána to byla velká, protože obránce dost hlasitě zařval bolestí.
08:28 Blana(Letka) hlava nahoře, přihrávka před bránu, kde číhal na přihrávku Šincl. Ten přihrávku zpracoval, ale brankář se stihl přemístit.
07:45 GÓL BUTCHIS! 1:1
05:55 Papež(Butchis) nahrával krásnou přihrávkou na úplně volného Pechu, ten se už dostal do velkého úhlu a nemohl zakončovat z první, naštěstí pro Letku, která si nepokryla volného útočníka.
04:30 První gól zápasu a domácí se ujímají vedení. Hosté nám toho směrem dopředu moc neukázali.
03:37 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #10 Dominik Hubl (1:0)
02:30 Šincl(Letka) měl možnost vystřelit a taky to udělal, ale střelu mu zabklokoval jeden z obránců hostí.
01:00 Na hřišti jsou nové lajny. Hubl(Letka) v rohu a zkouší něco vymyslet, ale nikoho nenachází v před brankovém prostoru.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostí. Blana v první akci domácích. Rychlé akce a hosté měli hned problém.
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního online přenosu.Domácím se poslední zápas vůbec nepovedl a dnes budou chtít odčinit vysokou prohru. Ovšem hosté okukují první místo v tabulce, takže Letka to bude mít nesmírně těžké. Navíc první vzájemný zápas pro domácí také nedopadl dobře. Dočkáme se i přes to tří bodů pro domácí ?  To se dozvíme již od 17:00, kdy je naplánovaný start tohoto utkání.