7:3
    Martin KADLEC
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Bulldogs Brno 7:3
branky: 11. Václav Černoch, 31. Jan Videman, 31. Michal Šmíd, 51. Adam Bouška, 52. Jan Videman, 54. Radek Novotný, 55. Martin Kadlec - 2. Lukáš Mráz, 40. Matyáš Němec, 45. Lukáš Mráz; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 21 - Jakub Haltmar 9, Matěj Faltus 10; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:1
60:00 Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči utkání naleznete ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
60:00 Gulliveři, i přes velkou snahu Bulldoků, závěr utkání ubránili, podobně jako Britové své území v novodobé historii. Zaslouženě si tak odnáší tři body, nejlepší brankář Krupa získává cenou omotávku, kterou prodá na černém florbalovém trhu a dostane jistě pochvalu od trenérů Cardy s Bořeckým.
59:30 Novotný poslal kopec na Nováka, ten drží míček v pásmu nehty, zuby.
59:00 Novák nabídnul Černochovi míček do hotspotu do prázdné, ten však s grácií odmítnul, běhá totiž jako aristokrat.
58:50 Krupa vyráží helmou Mrázovu střelu.
58:00 Bulldoci kombinují v útočném pásmu v šesti, nemohou si však vytvořit pořádnou šanci.
57:30 Na druhé straně pohořel Vítek na Krupovi.
57:15 Faltus vytasil pěkný zákrok ramenem.
56:45 Bulldoci to zkouší v šesti, ale zatím bez většího úspěchu.
56:23 Novotný je v soubojích zkrátka přítula, což nyní poznal Konečný.
55:00 Kadlec chodí trénovat osmou jamku na minigolf, takže s trefováním těsných otvorů z dálky nemá problém.
54:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec bez asistence (7:3)
54:22 Dokládal dostal potloukem do hlavy.
53:53 Timeout Bulldogs Brno
53:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #75 Radek Novotný, asistoval #55 Alex Dokládal (6:3)
53:53 Bulldokům zápas utíká, snaží se ho tak chytit při timeoutu. Jak však říkají staré řecké aporie, Achilles želvu nedohoní.
52:15 Černocha teď vychytal Faltus.
51:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman bez asistence (5:3)
51:15 Puchmajera proslavily především ódy publikované v almanachu Nové básně, odteď bude psát ódy na Boušku a Videmana.
50:48 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #98 Martin Kadlec (4:3)
50:00 Novák cloní Faltusovi, přes jeho muskulaturu toho moc vidět nemůže.
49:28 Vyloučen hráč #8 Michal Valachovič družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:00 Valachovič teď předvedl technickou finesu, zítra letí do Kataru.
48:30 Videman tahá zručně čas za bránou soupeře.
47:44 Vyloučen hráč #26 Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:28 Foret dal Vítkovi pocítit své mohutné tělo a hektolitry potu, přijde krev a slzy?
46:00 Gulls teď mají šance v útoku, ale taky dělají chyby v obraně. Jak toto skončí?
44:45 GÓL Bulldogs Brno! 3:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #91 Josef Žižka (3:3)
44:20 Ozývají se fanoušci Bulldoků, jen aby hráči slyšeli pokyny trenéra ze střídačky...
44:19 Bulldoci hrají na mičku, často střídají, ale jinak se nic moc neděje.
42:00 Marek odkopnul míček až do stratosféry.
40:45 Novotný naložil Mrázovi v rohu.
40:00 Sudí už volají hráče na buly slovy: "Honzo, Honzo, pojďte k nám!"
40:00 Na hřišti probíhá soutěž pod vedením souseda Krkovičky, sedláka, kupce a řezníka v jedné osobě, kdo dá víc nožiček, dostane párek, ale jen jednu nožičku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:54 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Matyáš Němec, asistoval #29 Filip Sedmera (3:2)
39:54 Fanoušci se v poslední minutě probrali jako Oživené hroby Karla Sabiny. Bulldoci záhy snižují na 3:2.
39:00 Kladivo byl hodně blízko snížení, vystřelil ale vedle.
38:40 Dnešnímu utkání přihlíží 135 diváků.
38:00 Bulldoci jsou teď aktivnější, nějaký gól by si asi zasloužili, ale Krupa je zatím jistý jako vazba mezi matkou a novorozencem.
37:00 Novák seknul Mrázem, ale hned zapnul blikačky, aby se omluvil, děvenka moje starostlivá.
35:40 Bulldoci tlačí, ale zatím bezúspěšně.
34:34 Karpíšek se inspiroval dílem Ludvíka Vaculíka Sekyra, pyká na trestné, zapykají ho Bulldoci?
34:25 Vyloučen hráč #79 Martin Karpíšek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
33:00 Kouřil teď naložil Mrázovi před střídačkou domácích.
30:58 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #47 Štěpán Kouřil (3:1)
30:58 Střídání brankáře. Nový brankář #74 Matěj Faltus družstva Bulldogs Brno
30:58 Gulls využili chvilkovou slabost Bulldoků a odskakují do dvoubrankového vedení, vedení z toho má radost.
30:30 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
30:30 Videman utekl a zavěsil, děvenka moje starostlivá.
30:00 černoch vystřelil od půlky jako z děla, trefil se však do Haltmarova těla.
25:29 Kvapil teď zazvonil na břevnou jako Halas na zrady zvon.
24:04 TIC TAC TOE mezi Konrádem a Kouřilem gólem nekončí.
23:51 Marek (autor prvního českého filosofického názvosloví) hledal Kvapila (dramaturga Národního divadla a autora almanachu na rok 1914).
21:30 Němec málel trefil potloukem do hlavy tátu jeho spoluhráče Adama Konečného, naštěstí minul a nemusel se probírat až v nemocnici.
20:00 Jestlipak další vyhrají Gulls???
20:00 První buly vyhráli zase BUlls
20:00 V duchu českého basnictva Vás, milí čtenáři, obohatím básní Jaroslava Vrchlického: "Nemáš korunu?" zeptal jsem se pána s trny na hlavě. "Nemám.", odvětil. "Tak proč se tak Ježíš?"
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:37 Němec vypálil od půlky tvrdě, ne přesně.
18:54 Videman neúnavně napadá, ale vypadá z toho mírně unavený.
15:31 Marodu Nechvátalovi je zima, snad ho zahřeje na srdéčku nějaké to golaso.
14:00 Slibná akce po ose Kadlec-Konrád-Kouřil končí mimo.
12:30 Novák teď předvedl životní sprint, Haltmar ho ale vy ča pal.
10:38 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (1:1)
10:01 Vyloučen hráč #6 Lukáš Mráz družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
09:00 Bude se vylučovat na straně Bulls.
07:00 Dnešní onlajn bude v duchu futurismu psán okleštěným lexikem, tedy velmi úsečně a bez přídavných jmen. Nestíhám totiž psát.
06:28 Gulls kontrují rychlým protiútokem.
06:00 Mráz se teď protáhl na střed a nebezpečně zakončoval do horního rohu, minul jen těsně.
05:00 TLAK = technicky lépe a kvalitněji, znělo teď halou při napadání hostí.
04:00 Gulls se dostávají na míček a znovu postupně rozehrávají, zatím však bez většího úspechu.
03:00 Bulldogs jsou v úvodu utkání aktivnější.
01:01 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
00:40 Gulls kombinují na obranné půlce, namazali a prohárávají.
00:00 úvodní buly pro Bulldogs
00:00 Přišel jsem k tomu jak slepej k houslím, ale dneska budu psát onlajn já. Hlasatel už hlásí, kdo všechno si to dnes rozdá na hřišti a lidi už se scházejí jako hejno / roj / stádo švábů.