(Šrámek)
  • 58 57:42
    Aligators

FBC Letka Toman Finance Group - Aligators Klobouky 8:4
branky: 11. Daniel Filip, 15. Jan Hranický, 19. Jiří Šincl, 20. Daniel Filip, 37. Jiří Šincl, 47. Daniel Filip, 52. Jan Hranický, 58. Michal Hložanka - 31. Pavel Zbořil, 38. Mikuláš Svoboda, 41. Matyáš Zouhar, 42. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Tomáš Petr 28 - Michal Prokeš 16; po třetinách: 4:0, 1:2, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:59 Hranický orazítkoval tyč, ale toho už nemusí mrzet.
59:00 Hosté to ještě zkouošejí v 6 lidech. Zbývá poslední minuta hry.
57:42 Timeout Aligators Klobouky
57:42 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 8:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #37 Michal Hložanka, asistoval #93 Jiří Šrámek (8:4)
57:02 Hosté se snaží. Ovšem Letka skvěle blokuje střely.
55:54 Dva domácí borci se srazili a hned toho využil Gremmel. Petr byl dobře postavený, rána šla pouze do středu branky.
54:04 Čech skvěle zasáhl, protože kdyby prošla přihrávka už by šel Zbořil sám na golmana.
52:24 Domácí se uklidnili a naštěstí pro ně dokázali navýšit své skore. O další šanci se pokoušel Kahánek, ale vykryl ho obránce hostí.
51:38 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 7:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #22 Jan Vojáček (7:4)
48:23 Tento gól by mohl domácí uklidnit. Kejík(Aligátoři) se pokoušel o střelu, ovšem míček mu sjel z čepele, takže Petr nemusel zasahovat.
46:42 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 6:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #52 Petr West (6:4)
46:06 Šincl na Hranického(Letka) ten mu vrací. Čech bojuje o míček u mantinelu a vyhrál. Domácí posílají čerstvé síly na hřiště. Hložanka si krásně naběhl na střed, vystřelil, ale tuto ránu mu zaklokoval jeden z obránců.
44:33 Svoboda(Aligátoři) posílá míček do rohu, tam ale nenachází nikoho, pouze obránce Letky, který míček má ve své moci.
42:50 Domácí začínají od své brány. Zach tahá míček až do rohu, kde si přebírá míček Gryz, ale následné ztrácí a do útoku jdou hosté.
42:09 Vypadá to na pořádné drama, protože hosté během minuty a dvaceti vtřetin stáhli skóre na jeden gol.
41:21 GÓL Aligators Klobouky! 5:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #42 Mikuláš Svoboda (5:4)
41:00 Ještě než jsem stihl napsat o tom, že Letka má slabší třetí třetiny, tak už dostali gol. A hosté jsou samozřejmě hladoví.
40:14 GÓL Aligators Klobouky! 5:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #40 Pavel Zbořil (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:32 Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #73 Martin Sedláček.
37:53 GÓL Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #89 Tomáš Jedlička (5:2)
37:53 Standardní situaci Letka sice nevyužila, ale následnou šanci už ano. Mezi nohy golmana hostí se trefil Šincl a domácí si berou zpátky čtyř gólové vedení.
36:20 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #12 Jan Hranický (5:1)
36:04 Domácí se snaží uklidnit hru a nikam se neženou. Filip vrátil míček zpátky na Hubla, ten zvedl hlavu podíval se a rozehrál. Standardní situace pro domácí z nebezopečné vzdálenosti.
35:07 Kahánek žabkou hledal před bránou Hanzlíka, ten ale vysokoý míček netrefil.
32:30 Gremmel(Aligátoři) měl šanci, ale Petr stihl zasáhnout nohou. O další šanci se pokusil Gremmel, Petr opět zasahuje. Hosté začínají vystrkovat drápky.
31:10 Hostům se nakonec podařili vstřelit gól. A vypadá to, že je to nakoplo.
30:34 GÓL Aligators Klobouky! 4:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (4:1)
29:57 Hostům se přesilová hra taky nepovedla. O reparát se může pokusit Letka, protože Aligátoři špatně střídali a na trestnou lavici usedl jeden vybraný hráč. Letka se snaží více v této přesilovce. Blana měl šanci, ale míček nezáshl ideálně. O další možnost se pokoušel Filip, ovšem míček byl pomalý, takže obránce se stihl přemístit.
27:47 Vyloučen hráč #69 Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání
27:33 Přesilovu hru si vyzkouší i hosté. Už jsou nachystání v klasickém rozestavení na přsilovou hru. Hložanka skvěle napadal obránce u jejich brankáře a posbíral cenné vteřinky.
25:50 Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra rukou
24:19 Přesilovka domácích, ale Letka si nemůže usadit v útočném pásmu. První střela snad od Kahánka s tou si poradil golman hostí.
23:40 Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
21:35 Hosté se snaží, ale domácí skvěle brání. Už v první třetině měli obránci hodně zabklokovaných střel a v tomto trendu pokračují i v další časti.
20:01 Vzhůru do druhé části. Letka má luxusní náskok. Uvidím jestli hosté stáhnou toto manko.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:53 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #73 Martin Sedláček (4:0)
19:26 Domácí mi příjdou více aktivnější. Hosté jako kdyby se nerozehřáli, ale uvidíme co nám předvedou v druhé třetině.
18:23 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:0
18:19 Hosté nijak vysoko nenapadají, spíše vyčkávají na rozehrávku domácích.
14:35 Jako horký brambor se snažil Petr lapit míček, který mu tančil na jeho rukou. Pro Letku to dopadlo na výbornou.
14:02 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:0
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (2:0)
13:39 West takovým plácnutím do míčku způsobil velké problémy golmanu hostí, málem to skočnilo gólem. Prokeš však stačil vystrčit svou ruku na poslední chvíli.
10:11 Letka po sice horším úvodu se dostala více do hry a zaslouženě vede 1:0. Tři na dva z pohledu hostů, ale beckhandovou ránu od Zouhara zabklokoval jeden z obránců domácích. Aligátoři se snaží projít před střed, tudy to ovšem nepůjde. Na míčku opět domácí. Kahánek, ten ale vrací zpátky na obránce.
10:00 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:0
06:25 Hubl(Letka) se skvěle vrátil pro míček na vlastní polovinu a ještě má dost sil na založení akce. Klimeš(Aligítoři) měl asi největší šanci, ale Petr si zkušeně povyjel proti jeho střele.
04:20 Gryz(Letka) dostal nahrávku před poloprázdnou bránu, ale vypadalo to, že mu chyběl ještě jeden krok. Na míčku jsou momentálně více domácí.
02:40 První lajna Letky se dobře usadila před golmanem hostí. Čech měl šanci, ale stejně jako Blana nebyla to gólová akce.
01:30 Letka zatím se nedostala k míčku, až teď Sedláček se pokusil o akci, ale obránce hostí mu nedovolil nic.
00:01 úvodní buly vyhrál tým hostí. Obránci Aligátorů zatím si přihrávají míček mezi sebou. První střelu od hostí v pohodě kryje domáí golman.
00:00 Dobrý podvečer, povede se dneska Letce vrátit porážku z týdne, kdy se tito soupeři potkali v poháru. To se dozvíme v následujících zhruba 2 hodinách.