(Chroust)
  • 60 59:30
    2

Kanonýři Kladno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:4
branky: 4. Jakub Bohuslávek, 7. Jonáš Mareš, 13. Tomáš Chroust, 19. Matěj Stůj, 31. Vojtěch Pfaur, 41. Daniel Fišer, 52. Jakub Bohuslávek, 60. Ondřej Šimeček - 1. Bohumil Piskáček, 9. František Blažek, 13. Tomáš Kucharič, 46. Vojtěch Kún; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3 + Vojtěch Novák 4:1; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 2, Martin Frühbauer 14 - Lukáš Bauer 13; po třetinách: 4:3, 1:0, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:30 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra rukou
59:09 GÓL Kanonýři Kladno! 8:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #56 Ondřej Šimeček, asistoval #14 Tomáš Chroust (8:4)
58:34 Timeout Kanonýři Kladno
55:51 Kladno zatím hostující tým nepouští k velkým šancím.
53:50 Chroust výborně podržel balonek, nahazuje na Šimečka, který trefuje balon z výšky. Za záda brankáře ale míček neprocedil.
53:22 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
53:22 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za sekání
51:26 GÓL Kanonýři Kladno! 7:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #3 Daniel Fišer (7:4)
51:26 Fišer s balonkem běžel přímo na střed, nakonec nahrává na mantinel na Bohuslávka, který výborně prostřeluje pod tělem padajícího Bauera.
50:35 Číhalova rána zazvoněla o spojnici.
49:44 Pokus Veselého byl zblokován znojemským hráčem.
47:52 Frühbauer čape pokus Znojma.
47:26 Piskáček zkouší z poloviny, těsně míjí branku.
46:44 Piskáček posílá hezkou křižnou nahrávku, následná střela ale svůj cíl nenašla.
45:55 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
45:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #99 Vojtěch Kún, asistoval #2 Jiří Salava (6:4)
45:15 Kún snižuje vedení Kladna.
44:16 Šefčík posílá dlouhý balon na Šimečka, ten trefuje balon z výšky, ale nepodařilo se mu jej usměrnit mezi tyče branky hostí.
42:33 Ďuriška dobře blokuje kladenskou střelu.
41:14 Frühbauer si připisuje další zákrok.
40:33 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #3 Daniel Fišer, asistoval #70 Vojtěch Novák (6:3)
40:33 Fišer se prosazuje hned ze začátku třetiny.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:57 Bohuslávek pálí ze standardní situace, Bauer sráží balonek, který se následně ještě kutálí podél brankové čáry. Nakonec jej Bauer čape.
37:46 Kladenská obrana zvládla zblokovat hned několik střel.
36:36 Fišer si hezky našel volný prostor na středu a dostává nahrávku. Následná střela mu ale z čepele sjíždí.
35:56 Veselý pálí od mantinelu těsně mimo branku hostujících.
35:12 Prudil vysílá hezkou ránu z poloviny.
33:46 Piskáček těsně míjí branku.
33:00 Matějka pálí od mantinelu pouze do Bauera.
32:35 Přesilová hra žádnou branku nepřinesla.
30:34 Vyloučen hráč #3 Daniel Péc družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
30:34 Přesilovou hru si vyzkouší i domácí.
30:11 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #95 Marek Veselý (5:3)
27:32 Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
27:32 Znojmo si zahraje první přesilovou hru utkání.
27:22 Hezká série nahrávek Kladna střelou neskončila.
26:17 Stůj pálí z půlky hřiště, Znojemská obrana blokuje.
24:57 Před Frühbauerem byl nebezpečný chumelec hráčů usilujících o balon, Frühbauer z nich balon nakonec vylovil.
24:47 Kucharič pálí od mantinelu, branku však míjí.
24:03 Pfaur clonil před hostujícím brankářem, zachytil balon, k dorážce se však nedostal.
22:30 Frühbauer si připisuje první zákrok.
22:09 Piskáčkovo nadození postrádalo dorážku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Znojmo.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Martin Frühbauer družstva Kanonýři Kladno
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:18 Novák se sice hezky trefil mezi nohy Veselého, jeho střela ale nemířila mezi tyče kladenské branky.
18:12 GÓL Kanonýři Kladno! 4:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #3 Daniel Fišer (4:3)
18:12 Stůjova rána z poloviny prošla až za záda Bauera.
17:33 Přibil se natlačil do středu a pálí, Janoušek však pozorný.
15:46 Novák měl skvělou příležitost k dorážce, branku hostí ale vysoko přestřeluje.
14:54 Blažek vysíla prudkou ránu z poloviny hřiště, branku domácích ale míjí.
13:36 Piskáček zkušeně zachytil kladenskou křižnou nahrávku.
12:57 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #98 Filip Daberger (3:3)
12:57 Znojmo odpovědělo rychle vyrovnávací brankou.
12:28 GÓL Kanonýři Kladno! 3:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #99 Ľuboš Šefčík (3:2)
12:28 Šefčík ze středu hřiště pálí třetí branku Kladna
11:57 Šefčík ve velké šanci pálí pouze do mantinelu.
09:12 Janoušek zachytil znojemskou střelu. Míček se ještě nebezpečně pohyboval před brankou, Janoušek jej nakonec získal pod kontrolu.
08:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #12 Jakub Čech (2:2)
08:18 Blažek pálí od půlky a vyrovnává.
08:06 Novákovi sjela střela, zachytil ji Bohuslávek a pokusil se dorážet.
06:44 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #18 Jonáš Mareš bez asistence (2:1)
06:44 Mareš táhl balon podél mantinelu, střelu umítil krásně do šibenice.
03:39 GÓL Kanonýři Kladno! 1:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Jakub Bohuslávek bez asistence (1:1)
03:39 Bohuslávek se dostal do brejku a vyrovnává skóre.
01:50 Svačinka se snažil vytočit do střely před brankou hostí, byl však dostoupen a balonek má na holích Znojmo.
00:46 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 Bohumil Piskáček, asistoval #20 Jiří Šrámek (0:1)
00:46 Piskáček od půlky střelou tahem míří nad rameno kladenského brankáře.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává Znojmo.