• 59 58:58
    11:5
    (Svoboda)

FbC Plzeň - Aligators Klobouky 11:5
branky: 11. Josef Tomášek, 11. Matěj Vošta, 16. Tomáš Holeček, 17. Matěj Čelakovský, 29. Michal Antonín Malhocký, 31. Václav Zábran, 35. Josef Tomášek, 41. Matěj Čelakovský, 43. Václav Zábran, 45. Vojtěch Kuneš, 57. Ondřej Horažďovský - 8. Dominik Král, 24. Pavel Zbořil, 33. Pavel Zbořil, 47. Matyáš Zouhar, 59. Matyáš Zouhar; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3 + Vít Hrbáček 4:1; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Martin Bezděk 20 - Michal Prokeš 7, Patrik Rychlý 17; po třetinách: 4:1, 3:2, 4:2
60:00 Pozápasové rozhovory
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:58 GÓL Aligators Klobouky! 11:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #8 Mikuláš Svoboda (11:5)
58:58 Bezděk se po nahrávce Svobody nestihl přesunout a tak Zouhar uklízí do poloodkryté branky.
56:49 GÓL FbC Plzeň! 11:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #19 Tomáš Holeček (11:4)
56:49 Horažďovský našel skulinku v postavení Rychlého, a postaral se tak o jedenáctou branku domácích.
56:33 Trestné střílení družstva FbC Plzeň neproměnil #90 Matěj Čelakovský.
56:33 Po faulu na Čelakovského bylo nařízeno trestné střílení, o které se postaral tentýž hráč. Po krásném provedení ale orazítkoval horní tyč.
55:52 Zbořil v obrovské šanci netrefil míček podle svých představ a přestřelil.
54:24 Zbořil se chytrou kličkou dostal od mantinelu ke střele, vzhledem k nepřesnosti střely ale Bezděk nemusel zasahovat.
53:15 Nový se dostal do dobré střelecké pozice na středu, jeho přízemní střela ale trefila jen mantinel za bránou Rychlého.
52:08 Domácí zvládli oslabení skvěle a hosty prakticky k ničemu nepustili.
50:08 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
50:08 Malý fauloval hráče v protiútoku, a uvidíme tak 9 vteřin hry 4 na 4, a poté bude následovat přesilovka hostí.
50:05 Rychlý se vyznamenal několika zákroky v krátkém sledu po několika dorážkách domácích.
48:17 Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za blokování florbalky
48:17 Po faulu Konstanta si první přesilovou hru zahrají i domácí.
47:53 Němeček se z rohu dostal výběhem po mantinelu až ke střele, ta ale po bloku zamířila mimo hrací plochu.
46:49 GÓL Aligators Klobouky! 10:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #89 Tomáš Jedlička (10:4)
45:53 Kozelka se pokusil využít chyby hostů, když střídali i když míček drželi domácí, skákající balonek nejdříve obhodil okolo jednoho obránce, následná střela ale nebyla přesná.
44:14 GÓL FbC Plzeň! 10:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (10:3)
44:14 Domácí výborně zatlačili na rozehrávku Aligators, a vytěžili z toho gól ve vlastním oslabení!
43:43 Vyloučen hráč #68 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
43:43 Po faulu Šebka si hosté zahrají třetí přesilovku v zápase.
42:01 GÓL FbC Plzeň! 9:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (9:3)
42:01 Zábran vybojoval míček, poté už měl před sebou jen brankáře, a i když byl stíhaný jedním z obránců, tak dokázal Rychlého překonat.
40:56 GÓL FbC Plzeň! 8:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #16 Vít Hrbáček (8:3)
40:56 Po nahrávce Hrbáčka se po druhé v zápase prosazuje Čelakovský.
40:42 Bezděk vyráží Sobodovu střelu helmou.
40:01 Při úvodním buly 3. třetiny se hostující hráč provinil porušením pravidel, a na míčku tak začnou domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:7
39:26 Domácí zvládli čtyřminutové oslabení, a jejich vedení tak zůstalo čtyřbrankové.
38:40 Zábran se po rozehrávce z rohu dostal až před branku, tu ale jeho střela netrefila.
37:18 Čelakovský předvedl skvělé střídání v oslabení, kdy napadal hostující hráče, a svým důrazem je donutil chybovat.
35:26 Vyloučen hráč #16 Vít Hrbáček družstva FbC Plzeň na 2+2 minuty za sekání
35:26 Hrbáček po střele nešťastně trefil obránce do hlavy, a hosté tak budou hrát přesilovku 2+2 minuty.
34:50 GÓL FbC Plzeň! 7:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (7:3)
34:50 Tomášek po křižné nahrávce Zábrana trefuje z první přímo pod horní tyčku.
34:04 Horažďovský se dostal do obrovské příležitosti přímo před Rychlým, branku ale o kousek přestřelil.
32:49 GÓL Aligators Klobouky! 6:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (6:3)
32:49 Hosté využili výhody rozehrávky od pravého mantinelu, která rozehráli velmi rychle, na což domácí nebyli připraveni, a náskok domácích se tak znovu zmenšil.
30:59 GÓL FbC Plzeň! 6:2
30:59 Kuneš chtěl vyzkoušet Rychlého, střela mu ale sjela z čepele, k velkému štěstí domácích se ale míček dostal k Zábranovi, který se ve velké šanci nemýlil, a navýšil tak vedení domácích.
29:56 Lorenc se před brankou Bezděka pokoušel najít Zbořila, tuto nahrávku ale na poslední chvíli přerušil Němeček.
28:19 GÓL FbC Plzeň! 5:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #98 Michal Antonín Malhocký bez asistence (5:2)
28:19 Malhocký vstřelil pátý gól domácích, a vrací tak svému týmu tříbrankové vedení.
26:17 Tomášek získal míček ihned poté, co hosté rozehráli z rohu, a domácí tak rychle přešli do protiútoku, ten ale obrana hostí dokázala zastavit.
24:17 Malý zachyboval v rozehrávce, naštěstí pro něj hosté následující akci nevyřešili dobře, a domácí si tak berou míček zpět.
23:11 GÓL Aligators Klobouky! 4:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #69 Roman Svoboda (4:2)
23:11 Hosté využívají první přesilovku v zápase, a snižují tak náskok domácích.
22:38 Vyloučen hráč #39 Václav Zábran družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
21:50 Hosté rozehrávali po faulu Šebka z dobré pozice na středu, vyzkoušeli střelu, ale Kozelka blokuje.
20:25 Němeček si nejprve skvěle obhodil protihráče a poté hledal na pravém mantinelu Čelakovského, tomu ale sjel míček z čepele.
20:01 I ve druhé třetině na úvodním buly úspěšnější hosté.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Patrik Rychlý družstva Aligators Klobouky
20:00 Střely v 1. části: 11:8
18:56 Malý se po rozehrávce z rohu snažil najít spoluhráče před brankou, tam ale nikdo kromě obránce nebyl.
16:15 GÓL FbC Plzeň! 4:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #62 Matěj Vošta (4:1)
16:15 Co by to bylo za zápas, aby za domácí neskóroval Čelakovský...Ten se trefuje už v první třetině, tentokrát ze standartní situace.
15:17 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #19 Tomáš Holeček bez asistence (3:1)
15:17 Holeček navyšuje vedení domácích na dvě branky.
14:30 Hrbáček se výborně prosmýkl u levého mantinelu rychlou kličkou, následně mu ale byl míček čistě odebrán.
12:50 Domácí po zisku na obranné polovině přešli do rychlého protiútoku, při kterém nejprve Němeček nahrál Čelakovskému, který se ihned pokusil najít spoluhráče před odkrytou brankou, tato nahrávka ale byla přerušena.
10:47 GÓL FbC Plzeň! 2:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #62 Matěj Vošta bez asistence (2:1)
10:47 Za domácí se během pouhých osmnácti vteřin trefil nejprve Tomášek, který trefil pravý horní roh hostující branky, a po něm při odloženém vyloučení Vošta, který skóruje prakticky do stejného místa. Domácí tak vedou 2:1.
10:29 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek bez asistence (1:1)
09:47 Horažďovský se uvolnil na středu, dostal nahrávku od Kozelky a pkamžitě vystřelil, byl ale zablokován.
07:41 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #87 Lukáš Gregr (0:1)
07:41 Král otevírá skóre utkání přesnou střelou nad levé rameno Bezděka.
06:48 Nový dostal kousek prostoru na pravém mantinelu, a tak zkusil vystřelit, střela ale nebyla přesná.
05:42 Po chybě v rozehrávce domácích se hosté dostali ke střele, tu ale zablokoval Hrbáček.
04:43 Výborně sehraná akce domácích, na jejímž konci se ocitl Tomášek, branku ale přestřelil.
03:15 Kejík poslal nepřesnou nahrávku, kterou zachytil Malý, který se dostal až ke střele, ta ale nemířila na branku.
00:55 O úvodní střelu utkání se postaral Hrbáček, brankář ji vyrazil před sebe a okamžitě se skákající míček snažil dorazit Čelakovský, balonek ale netrefil.
00:01 Úvodní buly utkání úspěšně pro hosty.
00:00 Krásný sobotní podvečer, vítejte na online přenosu zápasu 12. kola 1. ligy mužů, ve kterém domácí Fbc Plzeň vyzve Aligators Klobouky. Utkání začne přibližně za 10 minut.