60
  • 60 59:36
    Jakub PECHA

FBC Štíři Č. Budějovice - BUTCHIS 4:8
branky: 12. Michal Matějček, 12. Matyáš Sirotek, 23. Matyáš Kouba, 51. Vít Strouhal - 7. Jan Waldhauser, 8. Jakub Švelbl, 8. Tomáš Vondruška, 9. Matyáš Kalina, 16. Jakub Pecha, 41. Jakub Černý, 45. Jan Waldhauser, 51. Marek Fryš; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 17 - Tomáš Jurco 16; po třetinách: 2:5, 1:0, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:36 Trestné střílení družstva BUTCHIS neproměnil #77 Jakub Pecha.
58:56 Štríři se ješte snaží projít přes obranu hostů.
58:18 Hra je teď více na středu a není moc akcí.
57:05 Pecha si zpravovával Švehlu, nakonec mu ale sjel míček z hokejky.
55:23 Krásná akce, Jurco rychle hodiul míček dopředu, útok si to přihrál mezi sebou, ale Švehla je překvapil připraveností a míček za jeho zády neskončil.
53:18 Kouba se sice pokusil o střelu, ale jeho pomalá střela neměla šanci projít přes obranu Butchis.
52:21 Kirian si sice hezky vyběhnul na Jurca, ale ten ukazuje svoje golmanské dovednosti a míček chytá.
51:51 Koklar poslal střelu sice momo bránu, ale zkolilo ho to tak, že spadl a z toho udělal kotoul.
50:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #38 Michal Matějček (4:8)
50:10 GÓL BUTCHIS! 3:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #43 Marek Fryš, asistoval #3 Jiří Šťovíček (3:8)
48:32 Butchis znovu předvádí, jak dokáží využívat chyb domácích a rychkle přechází do útoku, který se teď povedlo Štírům ubránit.
46:54 Obrana Butchis je dneska opravdu ve skvělé formě, Štírům se těžko prolomuje.
45:49 Švelblovi zazvonila jenom tyčka po jeho střele.
44:35 GÓL BUTCHIS! 3:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #74 Erik Papež (3:7)
41:28 Dneska je na týmu domácích vidět veliká zbrklost a ne moc veliká koncentrace.
40:36 GÓL BUTCHIS! 3:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #77 Jakub Pecha (3:6)
40:01 Úvodní bule 3. třetiny pro tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:52 I poslední minuty třetiny jsou na hřišti hodně vypjaté.
37:38 Vlček z výtoče skoro prostřelil Jurca, ten ale chytl míček mezi nohami.
36:53 Švehla dobře vyhodnotil situaci dva na něj a zachránil tým domácích.
32:22 Štířu zvládli situaci dva na tři, když se jim nepovedl útok, díky kterému Butchis přešli do rychlého útoku.
31:07 Hosti jsou zatím velmi dobří v obraně, nenechávají Štíry dojít do blízkosti Jurca.
26:55 Štíři si to hezky přihrávali vzadu, ale nepovedlo se jim přejít do útoku.
24:32 Fryšova střela mířila k bráně, u ní byl Fryš, ale ten tečoval míček mimo.
23:34 Švehla hravě zvládnul zmatek u své brány.
22:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Michal Matějček (3:5)
20:59 Jurco si připisuje krásný zákrok v podobě chyceného míčku do ruky v polovýskoku.
20:01 Úvodní bule 2. třetiny pro tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:41 Žáček ubránil nohou branku Švehly.
19:05 hra se teď akorát přelívá ze strany na stranu.
17:20 Wald sám na Švehlu, ale byl pomalý a chtěl si ho hezky nadhodit, ale dal do toho až moc síly a míček skončil moc vysoko.
15:24 GÓL BUTCHIS! 2:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #77 Jakub Pecha, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:5)
11:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #17 Dominik Vlček (2:4)
11:20 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #40 Daniel Drobiš (1:4)
11:20 A první branku domácích si plně zasluhuje Drobiš, který po přihrávce od Matějčka před bránu našel místo za Jurcem.
10:37 Hostům se zatím velice daří trestat hrubé chyby domácích.
08:43 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
08:43 GÓL BUTCHIS! 0:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #14 Tomáš Vondruška (0:4)
08:27 Vyloučen hráč #17 Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
07:59 GÓL BUTCHIS! 0:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (0:3)
07:14 GÓL BUTCHIS! 0:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #71 Jakub Švelbl, asistoval #16 Šimon Pavlíček (0:2)
06:45 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #64 Jan Waldhauser, asistoval #97 Štěpán Novák (0:1)
06:45 Novák nahrál hrásnou přihrávku z jedné strany brány na druhou na Waldhsusera a ten zakončil do úplně volné brány, jelikož Švehlůa yl opačně
05:21 Drobiš z vytočení vystřelil na branku, ale míček zasáhl pouze pravou nohu.
04:05 Vyloučen hráč #14 Tomáš Vondruška družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
03:59 Domácímu celku se zatím úspěšně daří ubránit oslabení.
01:30 Oba týmy se do hry hned pustili v plné síle.
00:01 Úvodní bule zápasu pro tým domácích.