• 64 63:43
    8:7
    ()

TROOPERS - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:7p
branky: 8. Petr Kadlec, 9. Daniel Budík, 24. Daniel Budík, 32. Tomáš Pavla, 40. Martin Fajt, 46. Marek Jedlička, 54. Jan Daler, 64. Marek Jedlička - 6. Jan Novák, 14. Petr Číhal, 22. František Blažek, 26. Jakub Čech, 44. František Blažek, 46. Jiří Šrámek, 60. Ondřej Sádlo; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Michal Melichar 22 - Jan Hándl 23; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:3, 1:0
65:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Jiřím Šrámkem a trenérem Janem Šťastníkem si můžete pustit zde: https://youtu.be/usWv7k3m92I
65:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Ivošem Bartkem si můžete pustit zde: https://youtu.be/9oXRhNx76as
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
63:43 GÓL TROOPERS! 8:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Marek Jedlička bez asistence (8:7)
63:00 Teď se v první větší šanci prodloužení ocitl Novák, ale nakonec se mu pod nohy vrhl Melichar.
62:31 Je to boj, je to tvrdý, oba týmy dychtí po vítězství.
60:01 Čeká nás pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:21 No a je srovnáno, už to chvíli vyselo ve vzduchu a Znojmu se to opravdu povedlo.
59:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 7:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Ondřej Sádlo, asistoval #23 Jan Novák (7:7)
59:13 Znojmo to i v oslabení zkouší bez gólmana.
57:56 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:56 Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
53:21 Voltner našel v úniku Dalera, ten oběhl gólmana a zpoza brány zasunul míček do branky.
53:20 GÓL TROOPERS! 7:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #29 Petr Voltner (7:6)
52:49 Znojmo mělo k dispozici velmi zajímavou standartku z hrany velkého brankoviště, ale míček nakonec skončil v rohu.
49:47 Je vidět na hráčích obou týmů, že se jedná o opravdu náročný zápas nahoru dolů, tempo je pořád stejné, ale přibývá opatrností a drobnějších faulů.
46:24 S góly se nám roztrhl pytel, prvně šlo Znojmo do vedení po rychlé a přesné kombinaci a pak Jedlička, který dnes tedy hraje famózně prošel sám z vlastní půlky a krásně zavěsil.
45:37 GÓL TROOPERS! 6:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Marek Jedlička bez asistence (6:6)
45:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #39 Petr Mašek (5:6)
43:47 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (5:5)
40:01 Začíná nám poslední třetina do které vstupují hráči Troopers s hubeným náskokem.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:44 GÓL TROOPERS! 5:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #82 Martin Fajt, asistoval #66 Daniel Minich (5:4)
31:50 Vykoupáno do backhandu a opět srovnáno.
31:49 GÓL TROOPERS! 4:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla z trestného střílení (4:4)
27:32 Beránek poslal hráče Znojma na návštěvu za náma ke stolku.
25:36 Čech vymetl levou šibenici Melicharovi brány.
25:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Jakub Čech, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:4)
24:24 Minich netrefil 96% gólovou šanci.
23:23 Opět osa Knotek - Budík a máme srovnáno.
23:22 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #28 Jiří Knotek (3:3)
21:54 Jestli ještě někdo neví jak funguje posvátné pravidlo "Nedáš, dostaneš", tak si pusťte video, pochopíte.
21:53 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #96 Ondřej Sádlo (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 7:9
13:16 Novák našel z rohu nabíhajícího Číhala a ten zakončoval do prázdné brány, nutno říct, že obraně Troopers se tato sekvence úplně nepovedla a na obdrženém gólu má lví podíl.
13:15 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #23 Jan Novák (2:2)
10:10 Melicharův zákrok byl vyloženě pro kameru, kterou obsluhuje syn trenéra Kryštof Bartek.
08:49 GÓL TROOPERS! 2:1
08:49 Hándl jedovatou střelu od Jirky Knotka vyrazil pouze na hokejku Dana Budíka a ten zavěsil.
07:03 Daler našel osamoceného Kadlece, který si poradil s gólmanem a zakončil do prázdné brány.
07:02 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #19 Jan Daler (1:1)
05:40 A Melichar je bohužel po dobrém zákroku následující střelou překonán.
05:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák bez asistence (0:1)
04:00 A už i Troopers si vystřelili, nadějný projektil poslal na bránu mladíček Jedlička.
03:15 První střelu zápasu vyslalo Znojmo.
00:00 Zdravíme vás u textového přenosu dnešního utkání, doneslo se nám, že nás sledujete dokonce i z USA. Trooper dnes vyzve svého soupeře ze Znojma, který je momentálně na 6. místě v tabulce. Pokud Troopers dnes vyhrají, tak se teoreticky mohou odlepit ze dna 1. ligy.