(Kozelka)
  • 58 57:47
    FbC Plzeň

FAT PIPE Start98 - FbC Plzeň 8:7
branky: 1. Tomáš Matoulek, 2. Vít Hrbáček, 6. Martin Fenik, 18. Jakub Kerzel, 29. Martin Fenik, 30. Matěj Netrefa, 47. Jakub Dufek, 48. Adam Pospíchal - 15. David Kozelka, 34. Josef Tomášek, 35. Vojtěch Kuneš, 43. Ondřej Horažďovský, 52. Vít Hrbáček, 55. Vít Hrbáček, 58. Vít Hrbáček; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Karel Pergler 22 - Martin Bezděk 13; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 5:14
59:01 Napínavá poslední minuta.
58:02 Plzeň hraje v šesti bez brankáře.
57:47 Timeout FbC Plzeň
57:47 GÓL FbC Plzeň! 8:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček, asistoval #11 David Kozelka (8:7)
57:47 Vít Hrbáček si připisuje hattrick.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:30 GÓL FbC Plzeň! 8:6
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček, asistoval #72 Martin Bezděk (8:6)
54:30 Hrbáček zavěšuje do levého horního rohu.
53:51 Hra 4 na 4 nic nepřinesla a hraje se už normálně.
51:51 Vyloučen hráč #68 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost
51:51 Vyloučen hráč #11 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
51:51 Úplně zbytečná hrubost v rohu obou týmů. Uvidíme hru 4 na 4.
51:16 GÓL FbC Plzeň! 8:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček, asistoval #29 Vlastimil Buchta (8:5)
51:16 Vít Hrbáček se skvěle trefuj až skoro z půlky.
48:55 Domácí překonali své oslabení více než úspěšně.
47:33 GÓL FAT PIPE Start98! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #30 Jakub Dufek (8:4)
47:33 Dufek a Pospíchal si našli cestu, jak dát gól v oslabení.
46:55 GÓL FAT PIPE Start98! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #24 David Jirásek (7:4)
46:55 Vyloučen hráč #7 Martin Fenik družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nesportovní chování
46:55 Nejdříve gól domácích, ale poté za nesportovní chování vyloučení Martina Fenika.
46:36 Pergler rukou odráží střelu Horažďovského.
45:49 Matěj Kolář střílí silnou střelu, ale míček se odráží od mantinelu.
42:37 GÓL FbC Plzeň! 6:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #29 Vlastimil Buchta (6:4)
42:37 Chybu domácích využívá Buchta, který našel volného Horažďovského.
41:12 Třetí zašlápnutý míček za tento zápas. Jestli to půjde tímhle tempem, tak nám dojdou.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02 Plzeň úspěšně odbránila své oslabení.
36:02 Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
36:02 Máme tu první vyloučení zápasu, kde si Start zahraje přesilovku.
34:39 GÓL FbC Plzeň! 6:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (6:3)
34:39 Václav Zábran našel tentokrát Vojtěcha Kuneše, který prostřeluje Karla Perglera.
33:19 GÓL FbC Plzeň! 6:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (6:2)
33:19 Z odraženého míčku nahrál Zábrana Tomáškovi, který se trefuje.
32:06 Adam Kulík střílí ze zášvihu do břicha Bezděka.
29:01 GÓL FAT PIPE Start98! 6:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #64 Otakar Prášek (6:1)
29:01 Prášek našel volného Netrefu, který je úspěšný.
28:02 GÓL FAT PIPE Start98! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #8 Tomáš Matoulek (5:1)
28:02 Martin Fenik střílí svůj druhý gól v tomto zápase.
25:02 Tento zápas přitahuje samá zranění. Tomáš Matoulek dostal do hlavy a chvíli ležel na zemi, nakonec se ale zvedl, tak snad bude v pořádku.
24:07 Golman Martin Bezděk dostal přes prsty a chvílí to vypadalo bledě, ale do brány se po postříkání kelenem vrátil.
21:31 Opět bylo potřeba pana zdravotníka. Jaromír Täuber si také zranil koleno a nevypadá to, že by se dnes ještě vrátil do hry. Doufejme, že bude v pořádku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:11 GÓL FAT PIPE Start98! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #11 Jakub Kerzel, asistoval #64 Otakar Prášek (4:1)
17:11 Hezká akce Práška a Kerzela končí gólem.
16:18 Vojtěch Kuneš získal míček a šel sám na bránu, střílí ale na břicho Karla Perglera.
14:27 Pan zdravotník musel zasáhnout, protože Marek Šmíd si v souboji zranil koleno a bohužel to nevypadá hezky. Přejeme mu brzké zotavení.
14:09 GÓL FbC Plzeň! 3:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (3:1)
14:09 David Kozelka snižuje stav na 3:1.
13:37 Malý právě minul prázdnou branku domácích.
11:27 Vlastimil Buchta blokuje střelu ze standardky domácích.
06:29 Karel Pergler dostavá nechtěně kolenem do hlavy od protihráče, ale vypadá to v pořádku.
05:01 GÓL FAT PIPE Start98! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #40 Tomáš Josefovič (3:0)
05:01 Přesná střela k hornímu rohu Martina Fenika.
02:50 První velká šance Plzně, ale Karel Pergler je na ní připraven.
01:45 GÓL FAT PIPE Start98! 2:0
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček (2:0)
01:45 Nešťastná branka ze strany hostů, která končí 2:0 pro Start.
00:14 GÓL FAT PIPE Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #7 Martin Fenik (1:0)
00:14 Buly sice vyhrála Plzeň, ale Start rychle získal míček a střílí až neuvěřitelně rychlý gól.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 11. kola 1. ligy mužů, kde se proti sobě utká FAT PIPE Start98 a FbC Plzeň.