5:10
    Marek ŠMÍD
    (Fenik)

FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 5:10
branky: 9. Jan Hranický, 15. Jiří Šrámek, 30. Ondřej Čech, 31. Dominik Hubl, 53. Vojtěch Blana - 4. Matěj Duda, 15. Adam Kulík, 19. Matěj Netrefa, 29. Matěj Netrefa, 36. David Jirásek, 37. Tomáš Matoulek, 40. Tomáš Matoulek, 47. Lukáš Sedláček, 49. Martin Fenik, 58. Marek Šmíd; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Tomáš Petr 12, Matyáš Dušan Bazala 10 - Karel Pergler 26; po třetinách: 2:3, 2:4, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 7:13
59:55 Netrafa sám na Bazalu, ale ten předvedl poslední zákrok dnešního utkání.
59:15 Pospíchal trefuje tyčku.
57:32 GÓL FAT PIPE Start98! 5:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #20 Marek Šmíd, asistoval #7 Martin Fenik (5:10)
55:59 Hosté se teď nemůžou dostat do útočné třetiny, Letka začla presovat.
54:46 Šincl vyslal první střelu v přesilovce, míček ale mířil za branku.
53:52 Vyloučen hráč #8 Tomáš Matoulek družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za opakované přestupky
52:57 Matoulek od mantinelu vyslal střelu na Bazalu, ale střelu zablokoval Čech.
52:16 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:9
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #2 Vojtěch Blana, asistoval #12 Jan Hranický (5:9)
49:54 Hranický zašlápl hostující golmana při snaze stížit mu výhled.
48:50 Rozehrávka z rohu, Matoulek z poza brány poslal míček na číhajícího Josefoviče, ten ale trefil Bazalu.
48:17 GÓL FAT PIPE Start98! 4:9
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #64 Otakar Prášek (4:9)
47:25 Vyloučen hráč #22 Jan Vojáček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
46:55 Fenik od mantinelu poslal krosovou přihrávku na sprintujcího Šmída, ale ten promáchl.
46:43 GÓL FAT PIPE Start98! 4:8
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #50 Lukáš Sedláček, asistoval #24 David Jirásek (4:8)
46:30 Hubl z otočky vyslal střelu na Perglera, ale ten připraven.
45:17 Jirásek na Josefoviče, který stál přímo před Bazalou, ten ale předvedl dobrý zákrok.
42:12 Kerzel se probojaval až do palebné pozice, ale míček mu poskakoval před hokejkou a šance nevyužil.
41:09 Domácím se nedáří dostat do útočné poloviny.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Matyáš Dušan Bazala družstva FBC Letka Toman Finance Group
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:08 GÓL FAT PIPE Start98! 4:7
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #40 Tomáš Josefovič (4:7)
39:07 Josefovič na Matoulka, ten zády k brance dorážel.
36:46 GÓL FAT PIPE Start98! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #11 Jakub Kerzel (4:6)
36:45 Střelu od mantinelu poslal Kerzel na volného Matoulka.
35:35 GÓL FAT PIPE Start98! 4:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #24 David Jirásek, asistoval #20 Marek Šmíd (4:5)
35:34 Neproměněná šance Letky byla potrestána. Jirásek se zmocnil míčku a jel sám na branku.
33:30 Kerzel ztratil míček na útočné polovině, Vojáček ve velké šanci, ale Pergler zachytal.
31:31 Netrefa opět číhal před brankou, ale Petr vychytal.
30:37 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 4:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #9 Daniel Filip (4:4)
30:21 Josefovič se snažil narhát na volného Dudu, ale bránící hráč nahrávce zamezil.
30:18 Šincl v dobré šanci, ale promáchl.
29:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 3:4
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Ondřej Čech, asistoval #21 Radim Kahánek (3:4)
28:31 GÓL FAT PIPE Start98! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #40 Tomáš Josefovič (2:4)
25:49 Halou zazvonila tyčka, kterou trefil Filip.
25:22 Filip vezl míček po mantinelu, poslal ho na volného Hubla, ten poslal míček na třetího útočníka Döhnera, ale jeho střela trefila clonícího hráče.
23:22 Blana opět v šanci před bránou, ale neproměnil.
22:49 Vojáček poslal přihrávku přímo před bránu, ale Blana promáchnul.
21:16 Duda z rozehrávky od mantinelu, míček mířil do domácí zdi.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:10 Letka po většinu třetiny na míčku. Bohužel své šance neproměňuje.
18:37 GÓL FAT PIPE Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (2:3)
18:02 Vojáček z otočky přes bránícího Kerzela, míček skončil za brankou hostí.
17:42 Další šance ze strany Letky, Hubl od mantinelu opět neúspěšný.
16:45 Kahánek v těsné blízkosti Perglera, ale ten si s míčkem poradil.
14:40 GÓL FAT PIPE Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #18 Adam Kulík, asistoval #20 Marek Šmíd (2:2)
14:39 Špatné rozebrání hráčů po buly vedlo k varovnání ze strany Kunratic.
14:35 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 2:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #93 Jiří Šrámek, asistoval #18 Simon Georg Mahla (2:1)
14:34 Šrámek sám před Perglerem, s míčkem si poradil a Letka se dostává do vedení.
13:30 Kerzel rozehrál míček na střed, kde stál Fenik, který se snažil vystřelit z otočky. Bránící Kahánek mu, ale ve střele zabránil.
12:25 Josefovič v šanci, ale domácí obránce dobře střelu zablokoval.
10:12 Mahla těsně před Perglerem dorážel, ale ten si bez problému s touto situací poradil.
08:12 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (1:1)
08:11 Blana vybojoval ze špatné rozehrávky hostí balonek, poslal ho krosem na volného Hranického a ten bez problému vyrovnal.
06:20 Vyloučen hráč #23 Martin Döhner družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
03:38 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #16 Matěj Duda, asistoval #40 Tomáš Josefovič (0:1)
03:37 První střela, která ohrozila domácího golmana, dopadla golem.
02:51 Letka více na míčku. Ale prozatím Pergler neměl sebemenší probémy si se střelami poradit.
01:22 Hned na začátku utkání došlo k nechtěnému ataku hostujcího golmana. Vše je ale v pořádku a hra může pokračovat.