2
  • 60 59:37
    Jakub MAREK

DDQ Florbal Chomutov - Bulldogs Brno 3:5
branky: 7. Jakub Štěrba, 40. Michal Skuhrovec, 45. Ondřej Halej - 5. Lukáš Mráz, 15. Adam Zukal, 39. Petr Vaverčák, 49. Lukáš Mráz, 57. Martin Svatoň; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 271; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 32 - Jakub Haltmar 23; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:16
59:40 Vyloučen hráč #19 Jakub Štěrba družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:37 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #41 Jakub Marek.
59:05 Pouštíme se do poslední minuty třetí třetiny a Chomutov je stále připraven snížit a vyrovnat.
56:48 Domácí se dostávají do útoku a Kříž běží na střídačku a to znamená, že Chomutov šel do šesti.
56:01 GÓL Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #69 Petr Vaverčák (3:5)
55:29 Vypadá to, že se do hry připravuje Novotný.
53:33 Domácí tým se hned po oddychovém čase dostává do útoku.
53:02 Timeout DDQ Florbal Chomutov
52:06 Atmosféru ve sportovní hale dnes tvoří 271 fandících diváků.
50:46 Adam Martin čepelí odsouvá míček a dostává se k němu tak domácí tým.
49:59 Do před brankového prostoru se dostává Halej.
48:58 Chomutov se nedokázal ubránit ve vlastní přesilové hře..
48:55 GÓL Bulldogs Brno! 3:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz, asistoval #69 Petr Vaverčák (3:4)
47:25 Vyloučen hráč #41 Jakub Marek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
46:11 Do útoku se v tuto chvíli už posouvá hostující družstvo.
44:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #86 Ondřej Halej, asistoval #51 Adam Martin (3:3)
43:47 Kučera se postavil před střelu Valachoviče a blokuje mu tím tak jeho šanci vstřelit branku.
42:54 Domácí si pomalu přihrávají na své obranné polovině a připravují se k útoku.
41:42 Je naprosto jasné poznat, že je dnes Kříž ve svém živlu, protože opět předvedl fantastický zákrok.
40:01 Úvodní bule pro DDQ Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
39:53 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #19 Jakub Štěrba (2:3)
38:45 Krátce před začátkem poslední minuty ve druhé třetině se hostující tým rozhodl vstřelit branku.
38:38 GÓL Bulldogs Brno! 1:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Petr Vaverčák, asistoval #88 Jakub Vitek (1:3)
37:28 Klement v obraně přihrává na Lince a společně jdou do útoku.
35:31 Napětí na hřišti rapidně stoupá do neuvěřitelných vrcholů, atmosféra ve sportovní hale je fascinující.
34:16 Halej běžel úplně sám na Haltmara, který byl však na správným místě a střelu chytil.
33:00 Adam Zahraj zvládl začátek oslabení skvěle zahrát a dostal se k míčku.
32:37 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
31:51 Do obrany se stahuje Chomutov, který přišel o míček.
30:32 Míček mimo hřiště posílají hosté, rozehrávku ze středu hřiště má domácí tým.
28:38 Útok domácího týmu skončil ztrátou míčku.
26:10 Korbel posílá na Schneidera, ale jejich přihrávku blokuje hráč hostů, který se dostává k míčku.
24:44 Adam Martin střílí na bránu a brankář tečuje mimo hřiště.
23:19 Chomutov se přesouvá z obrany do útoku.
21:49 Skvělý presink předvádí domácí tým.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny tentokrát pro Bulldogs Brno.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:41 Poslední minuta je téměř u konce a probíhala převážně na hostující straně.
17:52 Kellermann se rozeběhl proti útočníkovi a zvládl vybojovat míček.
16:09 Hostující tým kombinuje přihrávky přes střed.
14:54 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #86 Adam Zukal, asistoval #6 Lukáš Mráz (1:2)
12:52 Do oslabení vešel Chomutov, ale parádní zákroky předvádí Lukáš Kříž.
12:34 Vyloučen hráč #84 Ondřej Šarša družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:08 Domácí se dostali až do útoku, ve kterém poslali hned několik střel na Haltmara, který zvládl vychytat.
09:46 Volný úder má z domácího rohu hostující tým.
07:22 Svým zákrokem opět fascinoval Lukáš Kříž.
06:24 Před krátkou chvílí vrátil skvělý útok Chomutov, který vyrovnává.
06:22 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #19 Jakub Štěrba, asistoval #28 Petr Linc (1:1)
05:43 K míčku se dostává kapitán hostujícího družstva.
04:48 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #6 Lukáš Mráz bez asistence (0:1)
04:04 Linc ztratil míček, ale Klement ho rapidně rychle vybojoval nazpět pro domácí.
02:36 Hosté se dostávají do útoku a Svatoň střílí na Kříže, který si připisuje zákrok.
02:09 První střela v dnešním utkání letí na Haltmara.
00:01 Úvodní bule pro DDQ Florbal Chomutov.