6:4
    Jonáš KŮRA
    (Slezák)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:4
branky: 7. Jan Novák, 8. Tomáš Kucharič, 15. Petr Mašek, 21. Tomáš Kucharič, 25. Martin Pánek, 47. Martin Ďuriška - 19. Lukáš Jelínek, 24. René Slezák, 48. Marek Fuchs, 60. Jonáš Kůra; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 172; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 29 - Filip Létal 35, Ondřej Kolajta 0; po třetinách: 3:1, 2:1, 1:2
60:00 Komentář domácích: x
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:51 Vyloučen hráč #39 Petr Mašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
59:43 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (6:4)
58:30 Bauer opět hasí šanci hostů!
57:42 Hosté se snaží dostat do střelecké pozice, Znojmo ale perfektně brání.
55:36 Hosté v šesti.
55:12 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:02 Zouhar střílí z otočky.
53:30 Sádlo unikl sám na bránu, obrana hostů jeho šanci spálila.
51:45 Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #87 Nikolas Zouhar.
50:47 Pískáček a jeho další střela z půlky.
49:38 Bauer předvedl hned několik skvělých zákroků.
47:26 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #6 Tomáš Brom (6:3)
46:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 6:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #33 Martin Ďuriška, asistoval #88 Bohumil Piskáček (6:2)
45:53 Hosté v plném počtu.
43:53 Vyloučen hráč #87 Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
43:11 Vlach střílí ze středu, Sádlo blokuje.
41:18 Hosté kombinují.
40:01 Buly třetí třetiny opět pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:17
37:52 Pánek si našel prostor pro střelu.
35:26 Slezák střílí, Přibil blokuje.
34:41 Vyloučen hráč #9 Ondřej Sádlo družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
33:17 Hosté si vytvořili hned několik šancí, žádná z nich zatím nekončí gólem.
31:44 Vyloučen hráč #20 Jiří Šrámek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
31:03 Další skvělý zásah domácího Bauera!
28:30 Hronek střílí, Bauer zasahuje.
27:52 Číhal pálí na bránu, míček míjí brankový prostor.
26:43 Bauer skvěle hasí šanci hostů.
26:27 Na míčku hosté.
24:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Martin Pánek z trestného střílení (5:2)
24:15 Přibil blokuje střelu Vlacha.
23:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #12 Marek Fuchs (4:2)
21:31 Vyloučen hráč #88 Bohumil Piskáček družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
20:40 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #20 Jiří Šrámek (4:1)
20:00 Vyloučen hráč #38 Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 20:9
18:34 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
18:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #38 Lukáš Jelínek, asistoval #34 Šimon Hronek (3:1)
16:57 Hosté trpělivě rozehrávájí.
15:36 Číhal si našel prostor pro střelu, Létal připraven.
14:05 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #39 Petr Mašek, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:0)
13:15 Pískáčkova jedovatá střela, pro Létala žádný problém.
12:06 Létal si připisuje dva skvělé zákroky.
10:26 Hosté kombinují na útočné polovině.
08:52 Pískáček střílí z půlky, Létal připraven.
08:06 Sukova šance do prázdné, míček končí mimo.
07:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #33 Martin Ďuriška (2:0)
06:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák, asistoval #14 Petr Číhal (1:0)
05:00 Pískáčkova střelecká šance končí blokem.
04:43 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Ondřej Kolajta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
03:07 Po nepříjemném střetu končí Fuchs na zemi, naštěstí se zdá, že je vše vpořádku.
02:29 Kucharič střílí, Sádlo doraží, míček končí mimo.
00:30 Domácí se dostali do několika šancí.
00:01 Úvodní buly pro domácí.