• 60 59:17
    2
    Adam BOUŠKA

Kanonýři Kladno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:4
branky: 6. Dominik Janda, 7. Vojtěch Pfaur, 13. Matěj Stůj, 33. Dominik Prudil, 37. Ondřej Šimeček - 21. David Novák, 39. Václav Černoch, 46. Michal Šmíd, 46. Václav Černoch; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 2 + Tomáš Chroust OS:2; využití: 0:1; diváků: 123; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 21 - Adam Lysák 2, Matyáš Krupa 11; po třetinách: 3:0, 2:2, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:17 Timeout Kanonýři Kladno
59:17 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky
59:00 Probíhá poslední minuta utkání.
58:33 Při brněnské hře v šesti hráčích Spurný probíhá hříště a trefuje pouze tyč prázdné brány.
58:32 Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:43 Janoušek se blýskl dalším zákrokem.
56:33 Oba týmy hru 4 na 4 hrály velmi opatrně, nyní jsou již v plném počtu.
54:23 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno - osobní trest
54:23 Vyloučen hráč #14 Tomáš Chroust družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nesportovní chování
54:23 Vyloučen hráč #11 Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
52:03 Janoušek chytá brněnské nahození.
49:55 Janda dostal při přečíslení nádherný balon, Krupa mu ale nedal šanci a míček čape.
48:52 Janda napaluje pouze bočnici.
46:41 Brno přehrává kladenskou obranu nahrávkami na jeden dotek, Janoušek si však situaci pohlídal.
45:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch z trestného střílení (5:4)
45:13 Šikovně provedeným nájezdem Černoch snižuje kladenské vedení.
45:00 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #6 Michal Šmíd, asistoval #97 Michal Konrád (5:3)
42:26 Číka se snaží dotečovat balonek, brněnský brankář si ale tuto situaci pohlídal.
41:39 Novák z otočky těsně míjí branku hostí.
41:17 Pfaur pouze do bočnice.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Kladno.
40:00 Střely ve 2. části: 6:14
39:39 Kadlec svou střelou na Janouška nevyzrál.
38:12 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #23 Václav Černoch, asistoval #11 Adam Bouška (5:2)
36:54 GÓL Kanonýři Kladno! 5:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Ondřej Šimeček, asistoval #76 Lukáš Spurný (5:1)
36:54 Šimeček perfekně vymetl pavučinku v šibenici branky hostí.
34:35 Novák pálí po rychlé sérii nahrávek jen kousek mimo branku hostí.
32:52 GÓL Kanonýři Kladno! 4:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #76 Lukáš Spurný (4:1)
32:52 Kladno využívá standardní situace, Prudil posílá přízemní střelu vedle nohy brněnského golmana.
31:52 Brnu se ani nadvakrát nedopařilo překonat Janouška, který vytahuje balonek jako kouzelník.
29:53 Ke Kouřilovi se dostal odrazem balonek jako naservírovaný přesně před kladenskou branku, ale trefuje pouze Janouškovu nohu.
28:06 Pollakov pálí od mantinelu, Janouškovi míček ještě nebezpečně poskakoval z ruky do ruky, ale nakonec jej chytá.
26:51 Černochova střela trefuje pouze Janouškovu vestu.
25:45 Hübnerovi střela sjela z čepele před poloodkrytou brankou Gullivers.
25:07 Šmíd výborně zachytil balonek před nabíhajícím kladenským útočníkem.
23:44 Šimečkova náhra na střed hřiště byla odražena brněnským obráncem.
22:02 V situaci dva na jednoho se Kladnu nepodařilo prosadit.
20:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #23 Václav Černoch (3:1)
20:53 Brno se prosazuje ve své přesilové hře, odražený balonek od kladenského brankáře doráží David Novák.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Brno a může tak pokračovat ve své přesilové hře.
20:00 Střely v 1. části: 5:3
19:38 Vyloučen hráč #70 Vojtěch Novák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování florbalky
19:38 První přesilovou hru utkání si vyzkouší hráči Brna.
18:31 Dlouhá náhra na osamoceného Jandu letěla příliš vysoko nad jeho dosah.
17:00 Brněnská šance těsně míjí brankovou konstrukci.
16:20 Spurný nabíhá na střed a balonek shazuje za sebe, Gullivers jej zastavují jen za cenu faulu.
14:30 Krupa nohou zkušeně zabraňuje křižné nahrávce.
12:32 GÓL Kanonýři Kladno! 3:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #11 Matěj Stůj, asistoval #18 Jonáš Mareš (3:0)
12:32 Střídání brankáře. Nový brankář #66 Matyáš Krupa družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
10:57 Po krásné sérii nahrávek se Brno dostává ke střele, ta ale končí Janouškovi v náručí.
09:53 Gullivers opět pálí pouze do mantinelu.
08:56 Černochova rána z výběhu trefuje pouze mantinel.
06:26 GÓL Kanonýři Kladno! 2:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #46 Vojtěch Pfaur, asistoval #12 Ondřej Šimeček (2:0)
06:26 Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a Kladno uskakuje Brnu již o dvě branky.
05:53 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Dominik Janda, asistoval #14 Tomáš Chroust (1:0)
05:53 Kladno se ujímá vedení po přízemní střele Jandy
05:29 Dokládal pálí od mantinelu, Janoušek je však pozorný.
01:20 Náhra Šimečka přes branku hostí těsně míjí hokejku Veselého.
00:49 Novák ze standardní situace těsně míjí brněnskou bránu.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává Kladno, ale Gullivers se vyplatil rychlý press a zmocňují se balonku.