• 56 55:09
    2
    Jan DALER

Aligators Klobouky - TROOPERS 6:8
branky: 11. Antonín Šmerák, 20. Pavel Zbořil, 20. Viktor Kejík, 22. Lukáš Gregr, 34. Lukáš Gregr, 55. Antonín Šmerák - 13. Tomáš Pavla, 28. Jiří Knotek, 34. Jiří Knotek, 44. Daniel Minich, 46. Jiří Koutný, 50. Jiří Knotek, 53. Jiří Knotek, 55. Jiří Koutný; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Michal Prokeš 14 - Jan Chrást 14; po třetinách: 3:1, 2:2, 1:5
60:00 Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí): Komentář trenéra domácích
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Komentář trenéra hostů
60:00 Střely ve 3. části: 5:7
59:50 Poslední vteřiny..
59:10 Skvělý zákrok Chrásta!
58:42 Troopers mají míček pod kontrolou a kombinují..
57:32 Zbývají poslední 3 minuty, zvládnou se zápasem Aligátoři něco udělat?
56:39 Gremmel trefuje tyč!
55:51 Troopers vyvezli balónek a domácí se zatím k ničemu nedostali.
55:10 Aligators se opět mohou přiblížit vyrovnání, jelikož mají další přesilovku..
55:09 Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za držení
54:10 Snížení o gól však trvalo jen chvíi a Troopers jdou opět do dvoubrankového vedení.
54:09 GÓL TROOPERS! 6:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #27 Petr Kadlec (6:8)
54:01 Kombinace Gregra se Šmerákem a rázem je to o jeden gól!
54:00 GÓL Aligators Klobouky! 6:7
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #22 Antonín Šmerák, asistoval #87 Lukáš Gregr (6:7)
52:58 Timeout Aligators Klobouky
52:58 Vyloučen hráč #82 Martin Fajt družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
52:15 Skvělou střelu Kejíka vychytal Chrást a z následující šance Troopers zvyšují skóre na 5:7.
52:14 GÓL TROOPERS! 5:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #98 Jan Kramář (5:7)
49:26 Kombinace Kadlece a Knotka končí gólem druhého jmenovaného. Máme tu hattrick!
49:25 GÓL TROOPERS! 5:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (5:6)
48:14 Velká šance Krále, kterou však ke smůle domácích chytá Chrást.
47:35 Výborný blok Svobody a rozehrání pro Troopers.
46:29 Nebezpečná střela Chmely letěla bohužel nad..
45:33 Trma vrma v brankovišti Aligators, kterou využívá Koutný a Troopers vyrovnávají!
45:32 GÓL TROOPERS! 5:5
43:50 Kejík si zahrál na gólmana a vytáhl dorážku Koutného z brankové čáry, následující akce však už končí gólem Troopers.
43:49 GÓL TROOPERS! 5:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #66 Daniel Minich, asistoval #19 Jan Daler (5:4)
41:57 Dvojitá šance pro Koutného, jednou skvělý Prokeš, podruhé mimo.
41:16 Tvrdou střelu Kejíka zblokoval Fajt.
40:01 Buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:58 Nához Svobody byl lahůdkou pro Chrásta.
38:13 Zbořil vybojoval vokný úder a k balónku se tak dostanou domácí.
36:35 Spousta balónků lítá do předbrankového prostoru Aligators, ale ti ovšem velmi dobře odkopávají a hasí příležitosti hostů.
33:48 Aligátoři hezkou kombinací odskočili na rozdíl 3 gólů, ale Troopers okamžitě snižují!
33:47 GÓL TROOPERS! 5:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (5:3)
33:38 GÓL Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #89 Tomáš Jedlička (5:2)
32:47 Domácí jsou v plném počtu a přesilovka zůstává nevyužita.
30:48 Troopers dostávájí možnost k většímu snížení stavu.
30:47 Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
27:47 Nevýraznou pasáž zápasu utnula Knotkova tvrdá střela k tyči a Troopers snižují!
27:46 GÓL TROOPERS! 4:2
26:39 Na dnešní utkání si našlo cestu 55 diváků. Děkujeme!
26:03 Hra se přelévá ze strany na stranu, avšak bez nějaké výrazné šance.
24:02 Pasáž plná nepřesností, ale na balónku se nyní více drží hosté.
21:02 Šmerák nejprve odzbrojil Kadlece, následně založil skvělou akci, kterou zakončil Gregr do poloodkryté branky!
21:01 GÓL Aligators Klobouky! 4:1
20:01 Buly tentokrát pro Troopers
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:50 Neskutečný závěr první třetiny v podání domácích! Nejprve přesná střela Zbořila, poté střela Kejíka a třetina končí stavem 3:1 pro domácí!
19:48 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:1)
19:11 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #8 Mikuláš Svoboda (2:1)
17:19 Aligátoři drží balónek, ale střela přišla pouze jednu a tu kryje Chrást.
16:28 Troopers přesilovku nevyužili, co teď Aligators?
16:27 Vyloučen hráč #38 Jan Grábl družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:53 Nebezpečná teč Jedličky před brankou šla těsně vedle.
15:28 Krásná střela Grábla však zastavuje konstrukce Prokešovi klece!
14:14 Aligátoři se teď usídlili na soupeřově polovině, ale zatím bez střelby.
12:11 Další akce už končí gólem. Průnik zakončil Pavla backhandovou střelou nad nohu Prokeše.
12:10 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #27 Petr Kadlec (1:1)
11:45 Další nebezpečná akce, tentokrát v podání Troopers!
10:34 Standartka z rohu jako z učebnice a Antonín Šmerák otevírá skóre!
10:33 GÓL Aligators Klobouky! 1:0
09:53 Hosté hru uklidňují a odebírají se k postupnému střídání
08:05 Šnace střídá šanci a diváci mohou sledovat skvělé utkání!
04:53 Troopers se dostali k nebezpečným střelám, avšak ty šly do bloku nebo jim vystavil stopku skvělý Prokeš!
03:43 Vyloučen hráč #89 Tomáš Jedlička družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
03:35 Střela Zbořila olízla tyčku, poté však následuje první vyloučení a přesilovka pro Troopers.
02:09 První volný úder pro domácí, střela šla však do bloku.
01:05 Domácí se rychlou rozehrávkou dostali k první střele na branku, Chrást v poklidu chytá.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí