1

0

4.

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Aligators Klobouky 4:3pn
branky: 10. Nikolas Zouhar, 30. Marek Fuchs, 45. David Sládeček, N Nikolas Zouhar - 4. Tomáš Jedlička, 12. Matyáš Zouhar, 41. Lukáš Gregr; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 6:6; využití: 0:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 11 - Patrik Rychlý 25; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:1, 0:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #87 Lukáš Gregr , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #87 Nikolas Zouhar a vstřelil rozhodující gól (4:3).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #69 Roman Svoboda , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #41 Lukáš Vlach , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #40 Pavel Zbořil , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #96 René Slezák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Klobouky hráč #89 Tomáš Jedlička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #66 Matěj Bednář , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
64:38 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
62:21 Vyloučen hráč #8 Mikuláš Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
61:38 Timeout Aligators Klobouky
61:38 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
61:01 Alligators hrají už pátou přesilovku
60:29 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:06 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #45 David Sládeček, asistoval #6 Tomáš Brom (3:3)
42:18 Alligators se snaží bránit dlouhý tlak hattricku
40:35 GÓL Aligators Klobouky! 2:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr, asistoval #22 Antonín Šmerák (2:3)
40:01 Doomácí vyhrávají poslední buly
40:00 Střely ve 2. části: 10:2
37:46 Hattrick hraje už pátou přesilovku
36:55 Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
36:11 Domácí přesilovku nevyužívají
35:09 Slezák vystřelil, ale brankář chytá
34:11 Vyloučen hráč #69 Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:13 Domácí teď hrají dlouho na půlce hostů
31:41 Zouhar se dostal kličkama až před brankáře, gó však nedal
29:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #12 Marek Fuchs, asistoval #87 Nikolas Zouhar (2:2)
28:11 Hra je zatím velmi vyrovnaná
26:37 Domácím se zatím daří bránit přesilovku
25:52 Vyloučen hráč #92 Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
24:25 Kejík vystřelil ale mimo
23:37 Domácí zatím douho drží míček
20:01 Buly tentokrát vyhrává hattrick
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:03 Domácí v přesilovce dobře kombinují, ale gól zatím nepadá
17:41 Vyloučen hráč #87 Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
17:08 Domácí přesilovku dobře brání
15:45 Vyloučen hráč #41 Lukáš Vlach družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:37 Domácí přesilovku nevyužívají
13:30 Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
13:30 Alligators faulovali hosté mají výhodu
11:37 GÓL Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #68 Ondřej Lorenc (1:2)
11:37 Po nádherné kombinaci hostů padá gól
09:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #6 Tomáš Brom (1:1)
09:35 Ani v další přesilovce hostů gól nepadl
07:52 Domácí si hry v plném počtu dlouho neužili, opět hrají ve čtyrech
07:29 Vyloučen hráč #45 David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
06:43 V přesilovce hostů gól nepadl
04:41 Vyloučen hráč #74 Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování
03:30 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #88 Dominik Král (0:1)
03:30 Hosté mají rozehrávku
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté