8:7
    Tomáš PAVLA
    (Minich)

TROOPERS - FBC Štíři Č. Budějovice 8:7p
branky: 9. Jan Daler, 19. Jiří Koutný, 25. Jiří Knotek, 32. Jiří Knotek, 40. Daniel Budík, 45. Jiří Knotek, 49. Jiří Koutný, 63. Tomáš Pavla - 18. Matyáš Sirotek, 19. Tomáš Hanák, 33. Jiří Koklar, 34. Matyáš Sirotek, 35. Tomáš Hanák, 47. Tomáš Hanák, 50. Tomáš Hanák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jan Chrást 22 - Tomáš Švehla 21; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2, 1:0
65:00 Komentář hostů: Rozhovor s nejlepším hráčem hostů Tomášem Hanákem a trenérem Jakubem Jungem si můžete pustit zde: https://youtu.be/I7OV3RoqabQ
65:00 Komentář domácích: Rozhovor s nejlepším hráčem domácích Jirkou Knotkem a trenérem Ivošem Bartkem si můžete pustit zde: https://youtu.be/B5id4Goh6ak
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
62:46 GÓL TROOPERS! 8:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla, asistoval #66 Daniel Minich (8:7)
62:46 Tomáš Pavla rozhoduje dorážkou utkání a tak body zůstavají v Telnici (Tuřanech).
62:30 Balónek získali Budějovice a je na nich předvést nějakou kreativitu.
61:44 Balónek zatím kontrolují hráči Telnice a nikam se neženou.
60:01 Čeká nás pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:59 A jdeme na prodloužení!
58:00 Na pohled je zápas celkem zajímavý i když se v podstatě na hřišti nic moc neděje. Hraje se na dvě brány a oba týmy mají k vítězství stejně blízko.
50:17 Grábl krásně vyslal do šance Minicha, ten ale v rychlosti nedokázal přesně zakončit.
49:18 A Hanák svým čtvrtým zásahem opět srovnává skóre, jestli to takhle půjde dál, tak tady budeme dlouho.
49:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #17 Dominik Vlček (7:7)
48:52 Daler toto vrážení provedl tak okatě že to bylo vidět až z Ameriky a oslabil tak svůj tým.
48:51 Vyloučen hráč #19 Jan Daler družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:13 GÓL TROOPERS! 7:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #28 Jiří Knotek (7:6)
46:05 Buď si tento volný úder Telnice opět špatně rozebrala a nebo to Budějovice zahrávají fakt geniálně, nic mezi tím....
46:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #40 Daniel Drobiš (6:6)
45:52 Zatím nejlepší výkon Štírů ve třetí třetině předvádí jejich střídačka, která neúnavně tříská do mantinelů a vytváří tak vzkutku nepopsatelnou atmosféru.
44:18 Po závaru před brankou hostí Knotek na čtvrtý pokus dopravil míček za brankářova záda.
44:17 GÓL TROOPERS! 6:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #66 Daniel Minich (6:5)
43:30 Hra ve třetí třetině zatím plyne jak Nord Stream 2, jen zřídka vidíme nějaké přerušení.
40:00 Střely ve 2. části: 7:13
39:07 Budík nahecován vyloučením opět srovnal zobáčky vah.
39:06 GÓL TROOPERS! 5:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #17 Martin Vespalec (5:5)
36:48 Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
34:49 Štíři otáčejí průběh zápasu otočili a využívají hluchého místa ve výkonu domácích.
34:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #22 Matyáš Sirotek (4:5)
33:32 A máme opět srovnáno. Přihrávky zpoza brány přes malé brankoviště evidentně dělají problémy Troopers napříč všemi mužskými týmy.
33:31 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #40 Daniel Drobiš (4:4)
32:06 Zmatků v domácím brankovišti využil Koklar a Budějovice opět rychle odpovídají na změnu skóre.
32:05 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #17 Dominik Vlček (4:3)
31:32 A přesně proto se Knotkovi říká "sypač", vysypal to z otočky naprosto přesně.
31:31 GÓL TROOPERS! 4:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek bez asistence (4:2)
29:41 Voltner krásně krosem našel volného Beránka, ale ten bohužel osamocen před prázdnou bránou promáchl.
27:50 Štíři běželi dva na jednoho ale opět si vylámali zuby na Chrástovi.
26:45 Chrást předvedl zákrok jak z učebnice Lva Jašina.
24:59 Není Knotek jako Knotek, jeden střílí góly, druhej si tu hraje s kelenem.
24:58 GÓL TROOPERS! 3:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (3:2)
24:24 Vyloučen hráč #97 Vít Strouhal družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání
22:45 Po střele Kadlece zazvonila tyč a z následného breaku podržel domácí Chrást.
21:13 Hezká kombinace domácích na jejímž konci střílel Kadlec jen těsně vedle.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:55 Jestli se dneska někdo nepotkal s formou tak je to obránce Michálek.
18:18 Chtěl jsem napsat že díky nájezdu Koutného, který balónek za záda gólmana doslova procedil, Troopers rychle zareagovali na inkasovaný gól. No ale jak se říká každý chvilku tahá pilku a je opět srovnáno.
18:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
18:12 GÓL TROOPERS! 2:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný z trestného střílení (2:1)
17:16 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
17:16 Rychle rozehraný trestný úder Štírů, který Troopers vyloženě zaspali a doslova nechali Budějovice skórovat.
15:24 Hraje se pořád nahoru dolů, ve hře je spousta chyb a nepřesností. Zatím to vypadá že se Troopers přizpůsobili Štírům a snaží se s nimi hrát běhavý florbal.
10:19 Brožek vypálil od půlicí čáry těsně nad.
08:17 Levák Bob domácího týmu má na kontě první zářez, kdy se zakončením neváhal a poslal to gólmanovi nad pravé rameno.
08:16 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #29 Petr Voltner (1:0)
08:05 Koutný si mohl otevřít střelecký účet, ale jeho střela do prázdné brány byla zblokována, následně dostal loktem.
05:30 První jedovatou střelu Troopers vyslal z půlící čáry Grábl.
03:08 Zápas je zatím nahoru dolů bez výraznějších šancí.
00:44 Máme za sebou necelou minutu zápasu a z tribuny už se ozvývají ohlasy k vývoji zápasu.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí Troopers.