11:5
    Dominik KRÁL
    (Klimeš)

FAT PIPE Start98 - Aligators Klobouky 11:5
branky: 7. Jiří Lebeda, 8. Martin Fenik, 19. Viktor Chaloupka, 29. Jiří Lebeda, 43. Viktor Chaloupka, 48. Tomáš Matoulek, 54. Otakar Prášek, 55. Tomáš Matoulek, 56. Martin Fenik, 57. Otakar Prášek, 58. Adam Pospíchal - 23. Matyáš Zouhar, 45. Adam Klimeš, 49. Tomáš Líznar, 50. Pavel Zbořil, 60. Dominik Král; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Karel Hodík 16 - Patrik Rychlý 17; po třetinách: 3:0, 1:1, 7:4
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:22 GÓL Aligators Klobouky! 11:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #99 Adam Klimeš (11:5)
59:22 Dominik Král dává nejspíše poslední gól tohoto utkání.
57:46 GÓL FAT PIPE Start98! 11:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #11 Jakub Kerzel (11:4)
57:01 Právě probíhají posledni tři minuty třetí třetiny.
56:57 GÓL FAT PIPE Start98! 10:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #20 Marek Šmíd (10:4)
55:23 GÓL FAT PIPE Start98! 9:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #11 Jakub Kerzel (9:4)
54:14 GÓL FAT PIPE Start98! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #11 Jakub Kerzel (8:4)
54:14 Kerzel na volného Matoulka, která střílí do prázdné branky.
53:38 GÓL FAT PIPE Start98! 7:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Otakar Prášek, asistoval #30 Jakub Dufek (7:4)
53:38 Jakub Dufek na Otakara Práška a je to 7:4.
49:10 Timeout FAT PIPE Start98
49:10 GÓL Aligators Klobouky! 6:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #9 Jakub Gremmel (6:4)
49:10 Po dvou rychlých gólech v přesilovce hostů, si vybírají domácí oddechový čas.
48:55 GÓL Aligators Klobouky! 6:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #87 Lukáš Gregr (6:3)
48:47 Vyloučen hráč #31 Karel Hodík družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:47 Pavel Zbořil si sedne na 2 minuty za nedovolené vrážení golmana Karla Hodíka.
47:55 Vyloučen hráč #33 Lukáš Sedláček družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za špatné střídání
47:55 Zmatek ze strany Startu je stál vyloučení za špatné střídání.
47:00 GÓL FAT PIPE Start98! 6:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #7 Martin Fenik (6:2)
47:00 Tomáš Matoulek zvyšuje na 6:2.
44:30 GÓL Aligators Klobouky! 5:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #88 Dominik Král (5:2)
44:30 Adam Klimeš střílí gól v oslabení.
43:53 Lebeda po drsném zákroku zůstává ležet na zemi. Po chvíli ale vstává a vypadá to, že je v pořádku.
43:05 Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
43:05 I Start se dočkal přesilovky po faulu Jakuba Gremmela.
42:13 GÓL FAT PIPE Start98! 5:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 Viktor Chaloupka bez asistence (5:1)
42:13 Viktor Chaloupka jde sám na bránu a dává gól.
41:54 Silnou střelu Jakuba Dufka Patrik Rychlý vyráží.
40:01 Úvodní buli třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:01 Právě probíhá posledni minuta druhé třetiny.
37:05 Aligators přitvrdili v soubojích.
33:27 Standartka Startu končí za mantinelem.
31:48 Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 neproměnil #88 Jiří Lebeda.
31:48 Lebedovi nesedlo trestné střílení, kde mu ujel míček. Stav utkání tedy zůstává stejný.
29:33 Domácí úspěšně odbránili svoje oslabení.
28:55 GÓL FAT PIPE Start98! 4:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #88 Jiří Lebeda bez asistence (4:1)
28:55 Chyba hostů v přesilovce a brejk Jiřího Lebedy, který končí gólem v oslabení.
27:33 Vyloučen hráč #27 Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
27:33 A máme tu první vyloučení utkání a za sekání si jde sednout Vojtěch Doleček.
26:36 Jakub Gremmel střílí z první, ale Karel Hodík chytá s přehledem.
24:34 Lebeda jde sám na branku, ale zakopává a končí on místo míčku v bráně hostů.
22:49 GÓL Aligators Klobouky! 3:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:1)
22:49 S trochou štěsti padl první gól Aligators, kdy po skákávé střela Matyáše Zouhara míček skončil v brance.
21:34 Lebeda střílí, ale jeho střela je zblokována.
20:01 Úvodní buli druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 5:2
19:59 Adam Doupovec se ještě snažil vystřelit, ale zvuk sirény ho přerušil.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43 GÓL FAT PIPE Start98! 3:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #44 Viktor Chaloupka, asistoval #88 Jiří Lebeda (3:0)
18:43 Viktor Chaloupka zvyšuje stav na 3:0.
18:02 Adam Pospíchal zblokoval silnou střelu Adama Doupovce.
14:50 Adam Doupovec zkouší vystřelit, ale střela míjí bránu.
11:25 Start si teď dlouho drží míček.
07:48 GÓL FAT PIPE Start98! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #34 Adam Pospíchal (2:0)
07:48 Další pěkná akce a gólovým hráčem je tentokrát Martin Fenik.
06:40 GÓL FAT PIPE Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #88 Jiří Lebeda, asistoval #40 Tomáš Josefovič (1:0)
06:40 Tomáš Josefovič našel Jiřího Lebedu a dal mu přesnou nahrávku na backhandový gól.
03:32 David Jirásek zkoušel backhandovou střelu, ale nebyla tak silná, aby skončila v brance.
01:45 Vojtěch Doleček blokuje střelu Pavla Zbořila.
00:01 Úvodní buli první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 5. kola 1. ligy mužů, kde se proti sobě utká FAT PIPE Start98 a Aligators Klobouky. Užijte si zápas.