(Fuchsig)
59
  • 59 58:41

DDQ Florbal Chomutov - Florbal Ústí 5:8
branky: 1. Michal Skuhrovec, 36. Michal Skuhrovec, 36. Tomáš Smolka, 38. Ondřej Šarša, 55. Michal Skuhrovec - 11. Tomáš Pšenička, 24. Tomáš Pšenička, 26. Lukáš Vlček, 30. Martin Fuchsig, 46. Vojtěch Semerád, 50. Jan Sattler, 53. Dan Semerád, 57. Tomáš Pšenička; rozhodčí: Lukáš Laštovička - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 304; zásahy brankářů: Matěj Chabr 32 - Jan Štěpánek 38; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 14:15
59:37 Poslední sekundy do konce třetiny a na míčku jsou domácí.
58:41 Trestné střílení družstva DDQ Florbal Chomutov neproměnil #93 Michal Skuhrovec.
58:01 Dvě minuty do konce třetí třetiny a domácím zbývají tři góly do vyrovnání.
56:39 Timeout DDQ Florbal Chomutov
56:39 GÓL Florbal Ústí! 5:8
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #52 Martin Fuchsig (5:8)
55:44 Domácí pokoušejí gól ve čtyřech, ale hosté je posouvájí zpátky do obrany.
55:05 Vyloučen hráč #11 Jakub Holovej družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
54:38 Linc dostává přihrávku zpoza brány a střílí přímo na brankáře.
54:06 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 5:7
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec bez asistence (5:7)
52:53 GÓL Florbal Ústí! 4:7
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #27 Dan Semerád, asistoval #19 Vojtěch Semerád (4:7)
51:54 Hosté kombinují přihrávky za bránou domácího týmu.
49:32 Perfektní obrana domácího týmu získává míček a posouvá své útočníky do útoku.
49:02 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #74 Filip Šedivý (4:6)
46:12 Domácí tým sice dostal branku, ale už je opět v plné síle a chuti připraven vyrovnat.
45:59 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #19 Vojtěch Semerád, asistoval #52 Martin Fuchsig (4:5)
44:14 Semerád běžící sám na bránu střílí, ale míček letí mimo.
43:53 Volný úder pro domácí.
42:34 Domácí se připravují na rychlý a efektivní útok.
40:51 Začátek třetí třetiny a domácí se už dostávají do útoku.
40:01 ​​Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 16:14
38:18 Před krátkou chvíli se Šaršovi povedlo vyrovnat brankové skóre.
37:58 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 4:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #84 Ondřej Šarša, asistoval #86 Ondřej Halej (4:4)
37:16 Jeníček poráží Ústí v souboji o míček a domácí se tak posouvají zpět do útoku.
35:48 Domácí se dostávají zpět do útoku a už jim chybí pouze jedna branka do vyrovnání.
35:45 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 3:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #55 Tomáš Smolka, asistoval #37 Daniel Grener (3:4)
35:33 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva DDQ Florbal Chomutov vstřelil #93 Michal Skuhrovec, asistoval #28 Petr Linc (2:4)
34:53 Skvělý zákrok Štěpánka, který nohou vykopl míček.
33:54 Vyloučen hráč #95 Martin Horn družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
33:54 Přesilovou hru si vyzkouší i domácí družstvo.
30:46 Hosté provádí rozehru z domácího rohu.
29:56 Domácí zvládají střílet, ale žádná z těchto střel nejde do branky.
29:10 GÓL Florbal Ústí! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #23 Tomáš Pšenička (1:4)
26:38 Domácí se dostávají k míčku.
25:00 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #44 Lukáš Vlček bez asistence (1:3)
25:00 Další vydařený útok ze strany Ústí, tentokrát do brány poslal míček Vlček.
23:40 Hosté na nic nečekají a dostávají se do vedení.
23:36 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #18 Jakub Fuchsig (1:2)
20:01 ​​Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 13:11
19:11 Hra se přelévá ze strany na stranu.
16:32 Linc se dostává k míčku.
13:45 Adam Martin posílá přihrávku na Lince a ten trefuje brankáře.
12:33 Rozehrávku ze středu hřiště mají hosté.
10:20 Krátce před uplynutím Novotného trestu se hostům povedlo využít přesilové hry.
10:16 GÓL Florbal Ústí! 1:1
08:40 Přesilovou hru začinají hosté, kteří mají možnost vyrovnat.
08:37 Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva DDQ Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
06:41 V souboji o míček zvítězili hosté.
04:57 Štěrba vybojoval míček a poslal přihrávku na Lince, který vystřelil těsně mimo bránu.
03:40 Hráči Chomutova ztrácí míček, ale Klement ho zvládl vybojovat nazpět.
03:11 Domácí se přesouvají do útoku.
00:52 GÓL DDQ Florbal Chomutov! 1:0
00:52 Sotva uběhla první minuta utkání a Chomutov se dostává do vedení.
00:01 ​Úvodní buly vyhrál tým domácích Florbal Chomutov.