2:8
    Matyáš KŮRA
    (Brom)

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 2:8
branky: 48. Matyáš Sirotek, 50. Jiří Koklar - 3. René Slezák, 9. Lukáš Vlach, 24. Tomáš Brom, 30. Matěj Bednář, 33. Vít Máček, 53. Jonáš Kůra, 55. Nikolas Zouhar, 60. Matyáš Kůra; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:3 + Jaroslav David 4; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 14, Martin Hanousek 12 - Filip Létal 25; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:3
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:33 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:8
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #74 Matyáš Kůra, asistoval #6 Tomáš Brom (2:8)
58:19 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
57:53 Vyloučen hráč #9 Jaroslav David družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2+2 minuty za hrubost
55:49 Slezák z první skvělá střela, akorat pár centimetrů chybělo od jejího cíle.
54:35 Matějček chtěl využít obrovské šance, ale Létal skočil po míčku.
54:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:7
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #87 Nikolas Zouhar, asistoval #6 Tomáš Brom (2:7)
54:05 Hanousek se nejprve přesunul na jednu stranu, dostal se na do lehu a po přihrávce na druhou stranu už bylo skoro nemožnmé reagovat.
53:04 Střelu z první Hanousek zastavil levou rukou.
52:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #92 Jonáš Kůra, asistoval #96 René Slezák (2:6)
51:45 Drobiš zablokoval standartku.
51:44 Vyloučen hráč #14 Filip Kyrian družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
50:02 Hájek vystřelil od mantinelu, ale Hanousek odrazil tělem a zacinkala jenom tyčka.
49:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #81 Jiří Koklar, asistoval #79 Matyáš Kouba (2:5)
49:23 Kokklar poslal po zemi docela pomjalu míček, ten si ale našel cestu mezi nohami Létala.
49:11 Šance na straně domácích, golman položený, ale Froňek nezvládnul vystřelit nahoru.
47:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #71 Dominik Vlček (1:5)
47:46 Smůla je překonána, domácí se dokázali dostat do střelecké pozice a Létalovi prostřelili síť.
46:57 Vyloučen hráč #74 Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení
45:00 Hanousek hezky vyšmátnul míček na poslední chvíli.
44:24 Hattrick má skvělé přechody, dokáží využít každé chyby a obrátit ji ve svůj prospěch.
41:05 Koubova střela akorát trefila nohu obrany.
40:01 Úvodní bule 3. třetiny pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
37:48 Další přesilovka, co jako přesilovka nevypadala, Hattrick skvěle blokuje a domácí nemají takovopu jistotu na míčku.
36:08 Vyloučen hráč #66 Matěj Bednář družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:14 Drobiš měl šanci na střelu, ale zkusil zvýšit šance tím, že to poslal Froňkovi, ale to už mu překazila obrana.
34:08 Další pokus od Štírů v podání Froňka, ale ten už jenom na poslední chvílií trefoval míček backhandem a střela šla mimo.
32:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #76 Vít Máček, asistoval #96 René Slezák (0:5)
32:49 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Martin Hanousek družstva FBC Štíři Č. Budějovice
32:49 Slezák dal přesnou přihrávku před branku Máčkovi, ten perfektně zamířil a vstřelil míček do levého horního roku.
31:29 Létal si může připsat hezký zákrok, velikým vyjetím z brány zablokoval možnosti Štírů na vstřelení branky.
30:42 Zouhar zklepnul míček Švehlovi, ale ten vychytal.
29:27 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #66 Matěj Bednář, asistoval #38 Lukáš Jelínek (0:4)
29:13 Froňkova střela mířila mimo.
26:42 Štíři tuto třetinu zatím nezvládli vystřelit žádnou střelu.
25:25 Na Štírech je vidět, že se snaží najít způsob na proražení obrany hostů, ti ji ale nenechávají moc prostoru.
23:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Tomáš Brom, asistoval #74 Matyáš Kůra (0:3)
23:22 Hattrick se ujal dobré šance, předběhl obranu a šel sám na Švehlu, ten tachánil tým.
20:54 Švehla na poslední chvíli zachytil za sebou míček.
20:01 Úvodní bule 2. třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:38 Hummel se ve třech nebezpečně přesouval ke Švehlovi, ale Štíři je dokázali ve dvou zablokovat.
15:49 Drobiš střílí zákeřnou táhlou střelu z otočky, Létal ale hned natahuje nohy a vychytal.
15:14 Domácí se snažili přejít dopředu, ale přihrávky měli moc skákavé a míček nemohli trefit.
13:18 Spíše to vypadá jako by měli přesilovku hosté, více jsou na míčku a mají více gólových šancí.
12:25 Vyloučen hráč #96 René Slezák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:45 Akce Matějček- Sirotek- Drobiš byla zakončená tyčkou, která se krásně rozezněla.
08:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #41 Lukáš Vlach, asistoval #96 René Slezák (0:2)
08:10 Krásná souhra mezi hráči, Vlach objel míčekm branku a spolu se Slézákem se přihrávkami dostali až ke Švehlově bráně a Švehlu už si obehráli.
07:09 Jelínek svým tělěm dobře brání míčku, aby se nedostla k Létalovi
06:08 Sedláček prokličkoval středem, ale zakončení už nebylo dobré.
05:32 Sirotek od manťáku prověřuje Létala ve střehu, ale ten si je jistý a chytá
03:54 Strouhal tečoval střelu mířenou na Švehlu.
02:44 Hattrick je více aktivní na míčku a jde do všeho trušku víc.
02:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #96 René Slezák, asistoval #41 Lukáš Vlach (0:1)
01:56 Slezák pokusil prostřelit Švehlu, ale ten bystře reagoval.
01:00 Štíři se přihrávkami snaží přejít dopředu.
00:01 Úvodní bule 1. třetiny pro tým hostů.